Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Out de la Viitorul! Gică Hagi îl lasă să plece pe cel mai bun jucător după venirea lui Ianis

« Înapoi la articol

Comentarii (44) Adaugă comentariu

sexilian  •  14 Ianuarie 2018, 09:52

hagi urmeaza sa demonstreze ca fiul sau are valoare,avem rabdare........

blocatu  •  14 Ianuarie 2018, 09:11

Postat de Maria Mara pe 14 Ianuarie 2018, 01:21

Ce naiba aveti,Ianis este ocopilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

daca tot e echipa lui si poate face ce vrea cu ea, fara sa ii pese de suporteri, atunci sa o duca acasa, in cartierul Coiciu, sa o scoata din campionat si liga I ! nu are nimeni o problema ca isi vrea fiul fotbalist, dar nu iti bate joc de ceilalti jucatori doar ca sa ii faci lui loc! lasa-l sa demonstreze daca ii poate lua fata lui Eric! am vazut interviul lui Eric, se vedea ca minte de la o posta, nu a privit reporterul in ochi sau camera nici macar o data! cu capul in stanga asa, cu privirea in jos, a evitat sa zica ca este aruncat ca o masea stricata si a dat-o cu "oferta de nerefuzat"!

Maria Mara  •  14 Ianuarie 2018, 01:21

Ce naiba aveti,Ianis este ocopilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

Maria Mara  •  14 Ianuarie 2018, 00:59

Ce naiba aveti,Ianis este copilul lui Hagi si Viitorul este echipa lui Hagi Daca baiatul acesta pe care l da afara este asa bun cum spunteti n o sa aiba probleme o sa l ia alta echipa.Voi n ati face fel ? N am vazut copilul lui Hagi jucind niciodata dar si el ar trebui sa si cunoasca limitele si daca nu i de fotbal sa si vada de alte treburi ca la nivelul lui Gica nu v a ajunge veci.Hagi a fost un geniu in fotbal si geniile se nasc rar.

Faier Octavian  •  13 Ianuarie 2018, 20:02

merge la Botosani!

blocatu  •  13 Ianuarie 2018, 19:38

Postat de calinescu_ pe 13 Ianuarie 2018, 17:43

FARA ERIK , VIITORUL NU PRINDE PLAY OFFUL ....!!!! SI DACA NE GANDIM CA A PLECAT SI TUCUDEAN , SANSA LUI HAGI E ZERO .....!!!!!

intotdeauna l-am considerat pe Hagi nebun, dar vad ca este si prost! asa cum am anticipat, ca suporter al Viitorului inca de acu` 2 luni, Viitorul nu prinde play-offul! erau niste voci care spuneau de plecarile lui Tucudean si Eric, dar am zis ca sunt doar barfe! ete ca nu erau si iti multumim Gica Hagi, pentru tot! sa ***` cu *** ***!

haideusicfr  •  13 Ianuarie 2018, 18:49

E de inteles.

chim_jong_unu  •  13 Ianuarie 2018, 18:27

Vine prințișorul , iar Eric e 3 clase peste ... Îl huiduiau și pescărușii dacă băga schija înaintea brazilianului ... Să se spele pe cap cu nulitatea Iannis ...

andrei.33  •  13 Ianuarie 2018, 18:28

Daca pleaca Ghe. Hagi de la Viitorul, Ianis sigur ajunge rezerva.

Adrian Dancu  •  13 Ianuarie 2018, 18:24

Eric de cand a venit in Romania , dupe sezonul din "B" si primele sezoane din "Liga 1" s-a tot autopropus pe la numeroase echipe. Pe unde a fost .... a jucat in stilul sau dar... a plecat. Intr-o discutie cu el pe facebook i-am spus ca nici la Hagi nu sta mult. S-a suparat putin si mi-a spus "sa-mi vad de treaba mea". Fix acolo a ajuns , sa plece pentru ai face loc lui Ianis Hagi , pe care doar numele tatalui il recomanda ca fotbalist. Inca odata Hagi se dovedeste fara caracter. Eric vino acasa , mai bine "in satul tau fruntas decat codas la oras".

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»