Alte știri din fotbal
Haz de necaz! Banner-ul afișat în Slobozia - FCSB: „Avem echipă, avem valoare...”
0
Fotbalistul abia transferat de FCSB, prezent la meciul cu Slobozia » A urmărit partida alături de Mihai Stoica și Florin Cernat
0
Ionel Ganea, primele cuvinte, la 6 luni de la decesul fiului său de 2 ani: „Unii m-au criticat. Le doresc un singur lucru”
3
Unirea Slobozia - FCSB, în runda 20 din Superliga » Deschidere de scor în minutul 62
15
Știri din fotbal internațional
Bayer îl apără pe Xabi Alonso: „L-au izolat. Are talent enorm, însă la Madrid nu trag toți în aceeași direcție!”
0
Dezvăluirea fostului internațional englez: „Mă uitam pe geam de la etajul 25 și mă întrebam «Ce ar fi dacă?...»”
0
Supervedeta internațională a trăit din mijlocul fanilor derby-ul în care a evoluat jucătorul dorit de Gigi Becali: „Epic”
0
Denis Drăguș a acceptat transferul la noua echipă
6
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Transformare spectaculoasă: fostul număr 2 WTA trăiește o nouă viață. Este ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ PSD zguduie Coaliția, după ce a votat moțiunea simplă împotriva ...
Libertatea
ba baiatule esti dus tare rau ! cum "al doilea galben" cand a fost rosu direct.
apropo si l-a vazut cineva pe tatal lui Tamans aparand prin presa sa-si aprere fiul. aici e diferenta intre Gabi Tamas si teo, unul barbat si altul un coclit.
Tamas ar trebui sa mai joace si el ceva, ca Vrajeli din astea merg doar in campionatul nostru, afara a vazut ca e null...Chiar nu intelg de ce trebuie sa gasesca ,mereu, alti vinovati decit cei reali... Al doilea galben a fost corect aratat!!!
Intr-adevar Tamas a gresit cand la facut hot. Nu este hot. Saracul teo e pur si simplu 1mbec1l, atat il duce pe el capul, nu poti sa-i ceri mai mult cand el e limitat.
Am un singur comentariu daca e asa de corect d-l Craciunescu de ce a iesit la declaratii acum dupa ce Dianmo pare sa-si revina. Din pacate nu face decat sa-ma scarbeasca acest domeniu deoarece echipele gen CFR, Urziceni si Timisoara au invatat lectia si-o aplica, mai abitir ca cluburile din capitala, asta e vestita tactica de a castiga prinn comisii, pecare echipe ca CFr si mai nou Urziceni devin pe zi ce trece maibuni. Pacat, mare pacat d-le craciunescu cu c mic de nu-l mai vezi desi el tipa...
draga ioane fiul tau teo, sa sti ca nu are nimic de-a face cu fotbalul este total pe linga. asa ca ciocu mic smechere. nu-ti convine emigreaza frate dar i-al si pe fiuta-u cu tine:)))))))
Dinamo a primiti multe cadouri de la fluierasi si tot nu a fost in stare de CL, iar acuma nu le mai convine, sa vada si ei cum e sa fi arbitrat mai dur. Un tata e normal sa isi apere fiul mi se pare ca daca nu are dovezi cu care sa si sustina afirmatiile tamas ar cam merita sa cam stea pe bara o jumate de sezon.
hehehe, stie badea ce stie despre d-alde tams si grigore. Asta este bah ca catzeilor sunteti echipa de h0m4lai si cu asta basta. Mireasa de Tamas sa aiba maaare grija ca data viitoare il fura vreun arbitru si-l vinde popiila care s-au spovedit anul trecut ca sa-i cante aluia la ce-atarna!!!!
Hingherul, steaua 86: sunteti printre cei mai patetici posteri; pai fara aceste catastrofe de Tudor si Teo, Dinamo avea acum 9 puncte! Intolerabil, nu, pentru oi, si alte lighioane!
Ma nesimtitule, pana acum nu scoteai capul, acum de cand e prietenul tau HUZU la CCA, apari peste tot. Ia-ti odrasla si lasa-ne, credeam ca esti un om de onorabil, dar nu esti impartial. Esti pornit pe Dinamo, cum dealtfel sunt toti arbitri! Oameni de nimic ce sunteti.......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.