Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Toate celelalte site-uri de sport de la noi sunt interesate.Nu totul gravitează în jurul consonatei...
Bafta!
Din snobism.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-i suspect, ci pur și simplu nu interesează !
Te referi la fundasul staga Amzar? Nu are 1,50 m ci 1,70! Si cine ti-a spus ca fundasii laterali trebuie sa fie de 1,90m? Si mai afla ca Amzar va fi viitorul fundas stanga al nationalei!
Te referi la fundasul staga Amzar? Nu are 1,50 m ci 1,70! Si cine ti-a spus ca fundasii laterali trebuie sa fie de 1,90m? Si mai afla ca Amzar va fi viitorul fundas stanga al nationalei!
Suspect ca nu se vb nimic de câte bilete au fost vandute(si e ceva) mai ales ca gsp exultă de fiecare dată când fcsb face vânzare:)))
Ce plin de el este "focusatu'" asta! Debordează de îngâmfare ca burta peste curea! Totuși, povesti despre două echipe B-urene, adică de divizia B, ce caută în zona saitului intitulată "liga1" ?!
toata lumea vorbeste doar de acest derby care nu este derby pentru ca nu are cum sa fie sunt cumva aceste doua ciucamele de echipe pe primele doua locuri din liga 2 si noi nu stim ca sa nu intram in amanunte despre statutul lor ca asa zise echipe de traditie ,pe bune mai lasati ne cu eternul derby.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.