Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente, declarație care pune Franța pe jar, după calificarea în finala Mondialului
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Unde atata dominare nea Ovi ca statiaticile te contrazic. Ok ,Rapid nu a jucat deloc stralucit dar de aici pana ca a dominat fcsb e cale lunga
Despre ce vorbeste to’arșu’ director cu rezultat incorect cand la posesie Rapid a avut 58%? Incorect ca nu a castigat cine a vrut octogenaru’ director?? Oare ce a fumat to’arșu director de bate campii in halul asta?
Domnule Director, după „ureche” ai comentat, ca un adevărat antibecalist de „îmbrâceala/faultul” lui Koljic asupra lui Ngezana, „bălmăzjind”, că vezi Doamne... „proteja mingea, iar Ngezana... „s-a dat?” Sunt curios ce părere ar avea „marele specialist”, dl Porumboiu, la această fază? Ca să nu mai spun că, la aceeași fază, Cisoti numai „sterge” mingea, fiind ușor împins din spate... și astfel ajunge la „urangutanul” Koljic! În altă ordine de idei, vă contrazic pentru acuza de vinovăție a lui portarului Lung jr! După cum, hăt, în juniorat, m-a învățat regretatul, marele antrnor Ioan Kluge, niciodată, un jucător nu trimite mingea la portar pe spațiul porții, deci, a fost o gafă a lui Stevanovic, nu a portarului Silviu Lung jr! Na, zic și eu...
Vai ,dar ce le mai amestecați!!! Becali a spus clar ca a fost împingere la primul gol și nu la al doilea !!!! La al doilea gol se vede clar din pozele gsp tinerea lui Borza la Nghezana !!! Deci pozele GSP ,,vorbesc,, de anularea celui de al doilea gol și nu Becali !!! Revenirea Rapidului se datorează 100% lui Kovacs ! Acuma na...GSP l a aparat pe Găman la tinerea lui Radunovici ,doar nu puteți spune ca tinerea lui Borza este regulamentara ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.