Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
fițulica *** nu stie ce sa mai nascoceasca si se tot invarte in jurul cozii / "re-inventeaza" aceleasi pseudo-stiri in fel si chip incat si ei insisi sunt derutati 180% :))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasati ca joaca spaniolii la pariuri pe adversarii lui Dinamo cand sunt megafavoriti cum au fost in meciul cu UTA si vin banii.
Spaniolii recunosc restanțele jucătorilor de la Dinamo: "Unii sunt neplătiți de 3 luni, trebuie să înțeleagă" UNDE ESTI MARIOOOOOOOOOOOOOO?:))))))))))))) Sa vedem cum ii scoti de data asta postache :))))
*** de Cortacero așteaptă banii din drepturile TV ca să plătească O PARTE din restanțe =)))))))) Doamne, ce distracție ne așteaptă cu ăsta, o să fie mai tare decât Negoiță =))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.