Alte știri din fotbal
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
Reciteste articolul!!!!Becali este 50% din coeficientul Romaniei...Daca tu spui ca asta este de rau...calculeaza cum ar fi si fara Becali...Fara isteti ca tine Romania avea si anul acesta echipa in grupe...
Eheeeei, după mitea fripturistului Ioanitoaia de vina e numai Daum.
Stai sa apara fanii cfr sa iti povesteasca cum au făcut ei 10 puncte in grupele CL...
rade ciob de oala sparta ? gesepeul este vinovat 50 la suta, inclusiv mediocrii semnatari. cititi-va mizeriile, admirati-va idolii falsi, *** nu pot cauza progres ***, ***. produc decadere, mai faceti si statistici, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua din Liga a IV-a se numeste CSASteaua si a fost infiintata in anul 2017.Cum se poate ca CFR-ul sa castige campionatul intern si sa piarda la Dudelange? Ambele meciuri.In campionatul intern te mai ajuta un arbitru sau echipa adversa prin noncombat.Prin schimbarile facute si prin atitudine Viitorul a pierdut ambele meciuri cu CFR.Si când te gandesti cu cata ardoare a jucat meciurile cu Steaua.Cu CFR nu s-a vrut.O sa vedem evolutiile in cupele europene.
băi nene, dar n-am văzut unde e rinam8? pe ce loc o fi? cred ca n-am fost atent... nu poate fi sub locul 300, nu cred asa ceva!
Nu pricep ce te doare mai tare...1%...sau 50%. Cred ca ambele..:::))
Dacă se poate ca o țară fără campionat să aibă un punctaj UEFA mai bun ca noi, Ungaria etc., asta spune mult despre cât de corecte sunt principiile după care se face un asemenea clasament.
fara VAR, arbitrii ne vor duce sub Andorra si Gibraltar
BURLEANU UNDE NE.AI ADUS, IN DOI ANI LIGA 1 DEVINE ECHIPA CLONELOR UNDER 21 , NU SUPORTERI ,NU JUCATORI ,ASA ARATA ERA BUTLEANU IN FOTBALUL ROMAN3SC. AU FURAT MITICA SI DRAGOMIR DAR TINEAM CAPUL SUS IN EUROPA, ACUM NE TAVALESC TOTI AMATORII. RUSINE BURLEANULE. NU AM VAZUT BARCELONA SAU LIVERPOOL SA JOACE CU 2 JUCATORI U21.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.