Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Daca este cineva care poate sa ma lumineze in dilema reprezentarii castigatoarei Cupei Romaniei in Europa League... -Dinamo si CFR nu sunt eligibile ptr cupele europene,ASA Tg MS la fel,deoarece a intrat in insolventa,Steaua probabil de pe locul secund va evolua in turul 3 preliminar al UCL...deci cine????
Nenea Helmuth, cândva erai MARE si tare. Acum ești......mic,mic,mic, precum viitoarea schema propusă si inregistrata de jijinhio la Osim!
ce-i baietel s-a revenit la milogeala? vorba lui rednic daca erati mari smecheri asa cum va proclamati ii bateati voi. in campionat in sistemul regulat si playoff v-au batut de 3 ori din 4 meciuri.
am inteles ca pe tg.mures o sa-i antreneze mutu azi,ca sa-i invete sa lase spatii,iar la meciul cu fcsb-ul o sa vina regele sa-i antreneze :)
...." noi ne luptăm pentru locul 5, pe care vrem să-l câștigăm..." spune Daniel Stanciu. Oare ii va antrena Mutu(care va trece peste doua saptamani la Sumudica !) ca sa DEA TOTUL ???? Sau ii va pregati sa lase niste spatii mai largi in aparare(dupa modelul 1-4 cu Dinamo ?!) pentru Alibec.... si pentru o victorie sau un egal.......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.