Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a explicat „explozia” celor de la CFR: „A trebuit să iau măsuri dure. Ce am găsit aici rar vezi în fotbal!”
0
Corpul de Control, investigație la CSA Steaua » Ministrul Apărării, intervenție în forță: „Le reduc bugetul”
0
Pavel Badea a intervenit după ce Curtea de Apel a respins apelul depus de CS Universitatea Craiova: „Asta urmează”
1
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
7
Știri din fotbal internațional
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
4
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
2000 de euro?!Bine ar fi!Pentru ca Radu Banciu radea de cei de la GSP ca au salarii de... 500 de euro!
Vad ca a fost indepartat si Stan!De fapt pe el l-a transferat-cu ghilimele-doar ca plata a blatului-ca multe alte asa zise transferuri facute de machidon!De la acel meci din play off-cu Astra,in ultimul mandat al lui Sumudica- cand Stan se facea ca nu vede cum trecea Gnohere pe langa el!
Dezamăgitor trofeul. Dacă era din aur de 14k măcar, cădea ăla mic în cap. :))
Felicitari celor 3 ziaristi pentru articolele facute !! Sunt mandru de voi , nu este usor sa stai non stop sa scrii articole , v-ati sacrificat viata pentru noi si este de apreciat , este foarte greu sa stai ne-insurat doar pentru 2000 de euro si sa faci publicul fericit !! Respect d-lor ziaristi !! Toate ceke bune !!
cenzura pe gsp mai rau decit in vremea lui Gobbles,
El, Raureanu si...sunt gramada abonati. Poate ii spune cineva lui Raureanu, sa nu mai apara, pe post, fiind, nu antipatic, lipsa de carizma. Asa cind comtabili se fac gazatari
Mai, dece nu va duceți sa-l întrebați pe Ioanitoaia cum se scrie in lb romană “goal-getter”? Ca dacă voi nu știți, Ioanitoaia le știe pe toate și le știe cel mai bine. Sau te pomenești ca de la el ați învățat?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu imi aduc aminte ca fcsb in istoria lor de aproape 20 de ani..sa aiba un atacant mai bun , mai decisiv decat Gnohere, cu cifrele lui ( felicitari scoauterilor fcsb ptr descoperire) daca era si mai profesionist,serios,loial...defectele lui. Il inteleg si pe gigi..este om de afaceri..gnohere nu mai este rentabil si il stopeaza pe adrian petre
32 de ani, nu stiam, Andrei, nu pierzi zi, fara sa piepteni, patronul. (Mai arunci, o piedica), asa din stil, sa nu fie prea evident.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.