Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
o tiganie tipic...rapidului! se milogeste de 2 "foste glorii"(A SE OBSERVA GHILIMELELE) pt a trece de un baraj care l'ar mentine in prima liga...pt ca apoi sa ramana tot alde ciolacu, istrate, anton, grigorescu, x-ulescu, etc pt a pica cu brio si elan in "B"... :D are dreptate "nea georgica" cand ne vorbeste despre ...."farmecul vietii"... :))
Nu-mi spune tu mie de Sapunaru! :))))
Ai dreptate! Hai sa-i calmam pe toti cocosii de aici, se poate discuta si civilizat indiferent cu ce echipa tii!
Salut Dj! Sapunaru pare mai rapidist pentru ca o arata mai mult(are tatuata stema Rapidului,la finala EL s-a prezentat cu fularul Rapidului+ mai multe declaratii),este rapidist de peluza in timp ce Niculae este rapidist de tribuna,dar si el cred ca va accepta,iubeste aceste culori.
este exact ce ti-am spus aseara , ca vor aparea niste dezaxati cu inpetiile si glumitele lor
nu renunta aia la bani , stai linistit , Herea nu stie cum sa faca sa scape de acolo
perioada minima contractuala este de 1 an
Ce echipa-si face Rapidul: Sapunaru, Niculae, Herea, Stancu... O sa castige campionatul la pas!
Tu cu cine vorbesti? :)
Scuze , stimate Domn , eu sunt RAPIDIST DI 1952 . ATUNCI AM FOST PRIMA DATA LA UN MECI AL RAPIDULUI . Nimic nu ma poate convinge sa tin cu alta echipa . Mie nu imi plac scandalurile si admit ca ORICE OM ESTE LIBER SA TINA CU CINE DORESTE SI SA ISI ALEAGA SINGUR CE RELIGIE VREA . Din pacate nu ne putem alege tara in care ne nastem si nu ne putem determina soarta pe care o vom urma in timp .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.