Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Trezeste-te ma, Comisia de Apel v-a respins recursul in ceea ce priveste licenta. Aveati la dispozitie 21 de zile sa atacati la TAS si nu ati facut-o. Iar asta inseamna retrogradare. V-a salvat un comunist, pe numele lui Mitica Dragomir. Ciocu' mic si sa nu mai deschideti vreodata gura de comunism si de sistem. Sau ca sunteti singuri impotriva tuturor. Nu mai merg victimizarile astea.
nu te-ai plictisit de placa asta cu condamnatii...vezi ca daca nu se facea un abuz georgica al vostru statea la rand cu ciobanu la wc.....bhai asta e .....foarte bine ca ramaneti in Liga 1 asta nu o sa o puteti sterge niciodata..
Ce te face sa crezi ca tarasenia lui Copos si Cristescu nu ar fi gandita de amandoi ? Cei mai usori cu duhul pun botul la vrajeala amandurora
Atat timp cat planul de reorganizare nu a fost aprobat, clubul e inca in insolventa cu sanse reale de a intra in faliment. Daca intra in faliment, adio ! Nu ai cum sa ii dai licenta unei echipe care nu are posibilitatea de a plati cheltuielile aferente meciurilor din liga 1. Voi in momentul asta nu aveti stadion pentru ca nu s-a mai platit chiria acolo, nu aveti jucatori, nu aveti bani nici sa treceti strada. Regulile sunt reguli si trebuie respectate ! Nu stiu cat de ajutati suntem noi de sistem, da` decizia de azi este echivalenta cu decizia de a o tine pe Steaua in prima liga in anii 40. Voi tre` sa stiti cel mai bine ce s-a intamplat atunci ca ne tot scoteati ochii ! :))
Urasc atat de mult Rapidul incat ar fi deacaord ca stagiunea viitoare steaua sa inceapa cu minus 3 pct numai sa vada Rapidul in B. :))
Nu...cea mai mare integritate morala o au CONDAMNATII DEFINITIV (atat in plan intern cat si in cel european) care cer sa intervina DNA-ul :)))))))) Ceva gen "Hotii striga " in sos golanesco-gspist :))
Cristescu n-a inteles ca aceste jocuri se joaca cu alte carti si Copos l-a dansat cum nu si-a inchipuit el ca se poate chiar si in fotbal . La Carciuma sau la piata sunt alte reguli si alt fel de oameni !
E destul de tare Pancu asta.Adica parca ar fi un meci in curtea scolii meciul asta..ii ia si pe Sapunaru, si pe Niculae, sa vina si Messi..doar pentru meciu asta si dupa isi vede de treaba.
Vezi, si tu ca foarte multi altii va lasati influentati doar de presa. Daca ai citi unpic regulamentele, ai fi vazut ca Rapidul nu a fost retrogradata in Liga 2 nici sportiv nici financiar. Pentru ca rezulattele si clasamentele Ligii 1 si a 2 a au fost omolagate astazi. Rapidul nu a fost bagata in Liga 1, ci era, chiar daca unora nu va convine asta. In regulamentele FIFA si chiar FRF, in astfel de situatii primeaza criteriul sportiv. Dar am mai spus cuiva mai jos, ca voi nu va ghidati dupa criteriul sportiv, ci fiind mai obisnuiti sa castigati in birouri, la masa verde, nesanctionati atunci cand trebui. Da o dracu de treaba, ca steaua e cea mai protejata echipa din RO.
unde sa mai mearga mha .....te-ai trezit si tu...,!!!n-aveti bani sa treceti strada mergeti la TAS......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.