Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu, 50% șanse să îl înfrunte pe Jose Mourinho
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
bai esti nebun? termina cu prostiile ca toti dinamovistii voia ca Bunoza sa vina la Dinamo, nu sa ne punem capra la toti acum.
zecs,tu esti ma copile???
Sper sa nu mai vad alt comentariu in care sa se spuna ca nu aveam nevoie de Bunoza sau de Elhamed. Ori sa zica vreunu ca a actionat bine negoita. A actionat jalnic iar de acesti jucatori Dinamo avea nevoie mare de tot. Jucam fara fundas dreapta, jucam fara extreme, in ritmul asta nu avem nici o sansa la campionat, nu avem nici o ambitie. Mai bine ne punem cu fundul in poarta de acum la toate meciurile ca sa stim o treaba. Jucatorii nostri buni se duc la rivale. Nu se poate asa ceva
Negoita ne baga in B in maxim 2 ani de zile. Luam mereu jucatori noi, nu are cum sa se inchege o echipe niciodata asa. Elhamed, Bunoza au fost fotbalisti super buni la Dinamo. Daca au confirmat Negoita i-a aruncat imediat. Acum il ia Pandurii pe Bunoza si negoita se *** pe toti suporterii dinamovisti. Isi bate joc de Dinamo in ultimul hal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu va respect parerea, dati-mi voie sa am si eu alta. Eu cred ca un cuplu de fundasi centrali Mevlja-Bunoza, ar fi beton, chiar daca Marc nu e rau deloc. In fine, sper sa ma insel si sa mearga echipa asa cum e acum.
Mai Marius, in momentul de fata de Bunoza nu avem nevoie , este articol si pe celalalt ziar de sport, nu a semnat inca cu Pandurii , l-au pus sa faca un RMN mai intai... pt ce sa iei un jucator care nu a mai juat deloc un an de zile si sa risti cu el in cond in care nu este pregatit si mai poate sa si recidiveze... Elhamed da, era bine sa fi venit, dar asta e acum... in schimb de fundas stanga avem nevoie in mod cert... mie imi palce Vlad Olteanu ala de la Brasov, poate sa devina crd ma bun ca Filip, dar pt play off avem nevoie d eun fundas stanga mai experimentat....
si raman la parerea mea ca elhamed ar fi parfum daca s-ar face dar de bunoza nu avem nevoie,avem jucatori titulari peste el
te intreb eu ceva cand au venit bunoza si elhamed auzisei in viata ta de ei?? nici de aia care au venit in vara nu auzisei si iti mai zic inca o data nu s-a terminat perioada de transferuri si nici el nu s-a transferat in alta parte ca sa-l treci pe elhamed la tansferuri ratate ;)
De ce vorbiti aiurea, unde vedeti voi ca ma iau dupa fanatik sau alte prostii? Vorbesc de doi jucatori care au dat randament la Dinamo, si care aveau priza la suporteri, si care nu au fost adusi...in schimb au venit niste neica nimeni. E dreptul meu sa fiu nemultumit...si am spus DACA echipa nu se va prezenta bine, normal ca as vrea ca totul sa mearga in formula de acum.
)))) baaaaa la la cat aveti habar de fotbal, munca la sapa e o mandrie baaaa...)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.