Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Suparearea, urmata de dorinta de a pleca au aparut in momentul in care lui Stanciu ia fost dublat salariul iar lui, care a fost coniderat si notat ca cel mai bun miljocas al Stelei, nimic. Dincolo de dreptatea lui Gigi , exista si o dreptate a lui Hamroun.
cu cat esti platit sa postezi comentarii la fiecare subiect/?
Hamroun nu va mai juca niciodata la fosta steaua bai demagogule !! Nici macar contra voluntariului . E istorie . In citeva luni de zile nimeni nu isi mai aminti de el .
E o strategie de doi bani de-a lui Reghe. Pun pariu ca diseara va juca si A Popa si Hamrun.
Amandoi.
Iar tie ti s-a spus ca esti baiat mare ***. Te-a mintit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum vrei sa pui ca tu le stii pe toate, oricum mult mai multe lucruri legate de fotbal decat Panduru. La fotbalul de masa cu nasturi.
Vorbeste si Panduru sa nu adoarma. Ce mai stie el despre fotbal? Poate , poate il baga si pe el cineva in seama. Stie el, ce probleme are omul.
Cineva i-a spus Pandurului ca daca vorbeste tare si bate campii face audienta !
Cine are oare de pierdut cand un jucator nu mai vrea: patronul sau jucatorul. Cu siguranta ca o casatorie in prag de divort nu mai functioneaza. Asa au fost adusi cu surle si trambite zeci de jucatori care nu au nimic cu clubul si culorile sale, mercenari si nimic mai mult. De acum va fi o mana moarta pana va fi lasat sa plece.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.