Alte știri din fotbal
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
1
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Știri din fotbal internațional
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
Motivul pentru care arbitrul l-a eliminat pe Carreras » Specialistul Marca: „S-a grăbit”
0
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Cine rade la urma , rade mai bine Pandurule! Stim cu totii ca esti gigist si tii partea echipei oierului, le faci echipa, sugerezi schimbari, deci vrei binele lor, nu a CFR-ului sau Rapid sau U Craiova. In concluzie, opinia ta e subiectiva, deci nu te stresa, ca vom rade noi acolo prin luna mai.
Un personaj care nu a realizat nimic dupa ce s-a lasat din cariera de jucator, iar ca antrenor a fost unul falimentar, vai de mama lui, cum sa isi dea cu parerea despre un jucator cand el nu a putut sa faca un lot pe unde a antrenat? De aceea OrangeSport are ratingul pe care il are! Comparativ cu colegul lui de la Digi, Ionut Badea, e la ani lumina in spate, nici nu exista comparatie. Pandi in afara de un hăhăit si un behăit nu stie altceva in studio
Vina pentru miștourile astea ieftine îi aparține în totalitate lui Varga, care după țeapa Konoplyanka ar fi trebuit să tacă și să facă (transferuri fără să se laude prin presă). Când spui că "Liga 1 n-a mai văzut un asemenea jucător"... îți asumi riscul de a fi ironizat dacă nu-ți iese. Plus că pui presiune aiurea pe noua achiziție. Nu zic că marocanu' ăla n-ar fi un fotbalist de valoare, n-ar fi ajuns pe la Napoli dacă nu era. Dar să nu uităm că și Chiricheș a zăbovit câteva sezoane p-acolo. Varga trebuie să învețe să aștepte ca jucătorii noi să confirme și abia după să le ridice statui. Până și Gigi Becali s-a învățat să nu se mai entuziasmeze prematur pentru orice perlă care poposește în Berceni. Varga a exagerat în cazul El Kaddouri. S-a umflat în pene și s-a bătut cu pumnu-n piept de parcă l-ar fi adus la CFR pe Drăgușin.
Fără să-l agreez în mod deosebit, îi dau dreptate. CFR a ajuns o echipă de mâna a doua, cu transferuri pe măsură. S-au cam terminat lichiditățile.
Panduru ironizează - titlu mai ironic decât ăsta nu cred că se poate. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deși nu cred ca CFR s-au lăudat ca dau pe careva pe spate, deocamdată toate echipele mai degrabă și-au slăbit loturile in această pauză … Toate în afară de Rapid, singurii care într-adevăr arată ca chiar vor să obțină un trofeu la finalul sezonului. Fiind o rivală principală nu am cum să le urez să câștige campionatul, dar le doresc mult succes în a depăși pe FC Fcsb. Dacă asta implică și câștigarea titlului, so be it! :-))))
Pandurule....Papagalule....tie chiar nu ti-e rusine sa ai pareri ?
:))))))
Nenea ăsta pandurelu e mai mult cu miștourile prin studio ca de analist nu poate fi vorba. Absolut întotdeauna el rade de cineva ,pentru *** ăsta de pandurelu ar trebui un stand up comedy ???? el să fie juratul principal. El nu e pus acolo să analizeze un meci sau un jucător c-o părere pertinentă de fost jucător ci pur și simplu să facă bășcălie miștouri ieftine de ***. *** Nu le prea are cu analizele unui meci de fotbal vai mama noastră asta e romanica. La bășcălie suntem campioni mondiali fără doar și poate…..de aia ne merge nouă bine ……????????????????????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.