Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Mexic a învins Africa de Sud în deschiderea Campionatului Mondial
17
Gică Craioveanu s-a amuzat copios de ce a văzut în Mexic - Africa de Sud
0
Gluma virală cu Shakira, după momentul din deschiderea Campionatului Mondial
0
Coreea de Sud - Cehia, al doilea meci de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Cote
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
ALA-I MAI PROST CA VALAHU:)))))))
Anul trecut ati incasat 9 goluri UMILINTA. Anul asta va rupem iar. DINAMO ESTE IN MOARTE CLINICA, SECURISTII NU AU INVESTIT NIMIC IN LOT, ISI BAT JOC DE VOI PT CA SUNTETI CEI MAI PROSTI FANI DIN ROMANIA. Exclusi din Europa chiar pe 14 mai de ziua clubului.
Acum ai aflat? El si cu omul lui Iordanescu. Vor mita de la Cioban ca sa il lase sa castige in instanta. __________________ Azi noapte au plans si au suferit ungurii fara tara Kolozsvari Vasutas Sport Club si insolventii exclusi din Europa, ACUM AU REVENIT CU SPUME LA GURA. ___________
bibirica, mai vinzi droguri, ratatule?
Este exact ca in cazul CSU.... apar precedente foarte periculoase. Aici nu e vorba de Steaua, ci de toate echipele care au o istorie mai veche de 25 de ani. Daca pierde Steaua procesul, pe urma imediat pot cluburile sportive Rapid, Dinamo, etc etc etc.... sa vina sa preia palmaresul, culorile, numele.... si naiba stie cine are pe mana cluburile alea sportive, ce ministere, ce politruci!!! E inadmisibil asa ceva..... echipele de-acum sunt continuatoarele echipelor din perioada comunista. Pana la urma ce naiba vor astia de la ministere, fabrici, regii etc???? Sa ne intoarcem la comunism???? Pe banii cui vor ei echipele astea? ale contribuabililor??
Jucatori + antrenori care proveneau de la Steaua , "imprumutati" , hai cauta altceva , nici asta nu tine.
cred ca este mana lu tac-tu anghelache .... va ia dinamo si palmaresul ahahhahahaha ...voi va schimbati numele in poarta alba ..si jucati in zeghe :)))))
Sa nu exageram... Campulung era pe locul 2 in pauza competitionala. Apoi a avut Bodnaras grija de ei.
Am citit doar ultimele comentarii si am vazut ca despre asta se discuta... :)
La primul titlu castigat (???) de CCA - actuala Steaua - , la sfarsitul turului Steaua era pe ultimul loc! Pe primul loc era ASA C-lung Moldovenesc. Inpauza dintre tur si retur TOATA echipa din C-lung Moldovenesc s-a mutat la Bucuresti, sub numele CCA si... asa a "castgat" Steaua primul titlu din lunga lista de furturi ordinare!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.