Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
RATZOI A AJUNS SA SE ROAGE DE PARASCHIV...SA-I ZICA DE CE JOACA CU ARDOARE??? RUSINE RATZOI!! ESTI UN AUROLAAAAAC INFECT !
stan, tarane, stii ce? sa vi le sugeti unii altora, asa ca intre oite. va uraste toata tara nenorocitilor, distrugeti competitia sportiva si duapa aia va mirati ca vin strainii in ghencea la antrenament. bulangiilor, in behehe cu voi. steoaia, cancerul fotbalului romanesc.
moldovenilor sunteti de K@K@t , pai "daruirea" venea de la CFR, ca n-ati vazut voi prime de Paste de la Stan niciodata !!! hai sa ne sugety puIile la toti stelisti !!! moldovenilor cu 4 clase ce sunteti !!
dak ar juca asa cu toate echipele oare cate puncte avea otelul acum? dar UTA? daca tot se considera fotbalisti profesionisti sa incerce sa joace la fel de bine in toate meciurile nu doar cu steaua
bai paraschiv numa prostii scoti pe gura. taci ma din gura si nu mai minti
e mare jucator paraschiv asta =))) le stie pe toate el
@Ili - "sunteti de tot rahatul dragi stelisti, mai nou orice echipa care joaca pe bune in fata voastra e vanduta cfr-ului!!! oare ce scuza o sa mai aveti in CL?" pentru ca si cfr-ul tot se lauda ca a mai batut o steluta - indiferent ca se cheama urziceni, mioveni sau alta echipa ... pentru ei toate echipele cu care mai au meciuri de disputat sunt stelute - de-aia sar si stelistii cu ... echipe platite de cfr - si`apoi adevarul e undeva pe la mijloc ...
cine este acest paraschiv?
Sigur ca da...Am vazut si UTA ce ardoare a pus cu cfr...Va apuca pe toti ardoarea cu Steaua.
cine e Gabriel Paraschiv?n-am auzit de el.Cate meciuri a jucat la nationala?La tineret macar a jucat?Normal ca-l intrebau jucatorii de ce se omoara atat pe teren,de ce fac faulturi duri.Daca juca otelu cum a jucat cu steaua cu toate echipele era pe locul 5 nu pe 9.Si te-ai mai gasit si cine sa-ti puna intrebari pe teren: banel care saracu la cat alearga n-are timp nici sa se odihneasca?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.