Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Tare-i place telemeaua lui Ilie!
De la Ilie nu te poți aștepta la alceva, e l..... Ul de serviciu a lui Becali. Nu e nicio problema pt FCSB, vine meciul cu UTA, vine un Barbu sau Barsan și meciul e rezolvat, începe urcusul. De restul se ocupa Becali și Ciolacu
Când te bucuri și ți se pare corect penalty care a făcut diferența în meciul cu Farul, trebuie să accepți și să îți fie anulat golul cu Sibiu! Karma... Cum se zice : Când ai de luat, îți fată vaca(sau oaia, după caz), când ai de dat îți moare vițelul(mielul)! Cred că, la ce joc prestează fcsb, chiar dacă arbitrii ar fi închis ochii la acel faul, tot cu o înfrângere ar fi terminat meciul!
Aia a fost o lovitura libera data gratuit de arbitrul credincios !! restul e can can si behaiala !!
Pentru “allenatore” Gigi Becali: sezonul asta Steaua se va bate la retrogradare. Singura sansa de a juca in play- off este aducerea unui antrenor csre sa stir fotbal si sisteme de joc in functie de adversar si cursul jocului .Steaua joaca haotic, fara niciun orizont .Un alt punct :portarul-Tarnovanu trebuie sa mai stea si el pe banca pentru ca este doar un portar de reflexe , este foarte ezitant pe suturi suprinzatoare de la distanta , pe iesiri pe centrari pe retinerea balonului si pe boxarea acestuia. Are un inceput de sezon si ar trebui date sanse si celorlalti portari din lot, Vlad si Udrea. Salarii de zeci de mii de euro si multa autosuficienta. SCHIMBA ANTRENORII , GIGI daca nu vrei sa ajungi in seria a 2-a
Sibiul castiga in mod meritat un meci in care FCSB a jucat de-a dreptul penibil, ca in curtea scolii, detaliile nemaiavand nici rost. Chiar daca astazi s-a facut pur si simplu de rusine, sa speram ca joi vom avea parte de joc la un cu totul alt nivel, care sa-i permita campioanei Romaniei sa prinda tabloul principa al EL. Bafta maxima la returul impotriva lui LASK Linz!
Este fix faza de la Selmani cu Rapid... este fault. Sigur ca la faze fixe exista tineri reciproce dar cand mingea ajunge in zone nu mai poti continua sa tii de tricou. E simplu.
FCSB are in studio mai multi "analisti" decat au chiar gazdele.
Important e ce zice MM! El vede altfel fotbalul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.