Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Nuno Campos spune secretul, după ce a spart gheața la Dinamo: „Lucrăm două zile aceste lucruri și urmărim multe filmări”
2
Știri din fotbal internațional
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
5
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Scandal uriaș în Italia! Doi foști jucători de la Juventus, anchetați pentru fals și tentativă de extorcare
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Din pacate are mare dreptate!
lasa ca a luat regheblat
ce cabotin, frate... și ce gură proastă are... nu-i mai ajunge nimeni la cioc ăstuia! Păcat că totuși are ceva de antrenor pe el, nu ca reghe.praf ăla!!
Asta zici ca a luat CL asa se impauneaza mascariciul.
Sumudica cel mai in voga antrenor din estul -europei pune umarul la demolarea *** puscarias la fel ca domnul general jurist Talpan, Marius a permis transferarea gloabelor de la Astra pe mil de € , ciobane face spume , bate ***..!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai taiat magarii de Craciun Lali ?
respect Marius Sumudica ! Campionul Romaniei, primavara europeana !
Domnule Sumudica ai făcut cel mai prost pariu sunt șanse destul de mari sa pierzi de ce spun asta Nimeni în 1986 nu îi dădea vreo șansă și totuși Steaua pe care tu nu o înghiți a câștigat deci niciodată nu poți ști ce se întâmplă și s-ar putea sa ramai falit
Chiajna e satelitul lui dinamo. Tot ce are legătură cu psd, miliție și securitate este subordonat clubului securistului anghelache. Toate primăriile psd care sustin echipe de fotbal sunt sateliții lui dinamometrice ce drecu' mă cu vrajeala ăsta ieftină. ..sa nu uitam și viitorul lui Hagi care sta capră cu dinamo de zici ca de acolo vine ordinul ca Hagi sa nu facă și el pușcărie ca și Gica Popescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.