Comentarii (32)

 •  02 Mai 2012, 15:34

incearca tu sa pariezi pe un meci din Ro.....sa vezi ca nici o casa nu accepta mai mult de cateva sute de euro......daca mai insisti, meciul se blocheaza......vorbiti aiurea..

utaaradan  •  07 Decembrie 2010, 20:39

e bine,ma uitam si aseara la urziceni-pandurii, stadionul era gol, m-ai tirziu steaua- u. cluj citiva spectatori si pe acolo ,in restul etapei stadioane goale,la craiova ceva m-ai multi suporteri,revenind la u. cluj aseara,parca a facut figuratie comparativ cu alte deplasari, unde a jucat altceva. ar fi o MARE INTREBARE ;DE CE SE SCRIE UN ASEMENEA ARTICOL ACUM, CIND SA INTRERUPT CAMPIONATUL ? ORICUM ZIARISTII STIU M-AI MULTE...PAI NU-I DE MIRARE CA CAPII FOTBALULUI SINT NASUL SI CORLEONE

liveshock  •  07 Decembrie 2010, 18:48

Da HRISTAC cum a trantit si meciul Univ Craiova cu Brasovul Sezonul asta au crezi ca nu se stie.....sau poate numai tu nu sti

pastilacj  •  07 Decembrie 2010, 16:18

sa-l caute DNA-ul pe ala de la urziceni!!! de ce o vandut tot?

capitanos2  •  07 Decembrie 2010, 14:47

un lucru e sigur: Timisoara - Urziceni nu a fost blat deloc, dar el e timisorean si e cu mandria lui de banatean

thunder91  •  07 Decembrie 2010, 12:36

Da, ai dreptate. Chiar eu am pus x2 la meciul ala si nu avea o cota deloc iesita din comun. Erau cote echilibrate pentru amandoua.

vladm05  •  07 Decembrie 2010, 12:14

100 % adevarat. Am un prieten fotbalist la una dintre echipele din Liga 1. Te doare capu' cand auzi la ce chestii se preteaza toti. Se cunosc preturile fiecarui jucator (de ex. Todea cand era la UTA "costa" 20.000 euro). De la pariuri sigure pe sume mari la bacsisuri de genu' "ce echipa are lovitura de start". Se paria, iar la aruncarea monezii, cel care paria il ruga pe celalalt ca in cazul in care castiga, sa-l lase pe el sa inceapa.

razvan.77.  •  07 Decembrie 2010, 11:31

In articol e vorba de pariuri asta cu "tranteala" e alta poveste

redbuldog  •  07 Decembrie 2010, 11:21

Bhei nea Cornule ..ca ai mare dreptate!Mai deunazi,nasu Sandu se jura pe sanatate,caci nu se fac aranjamente si trucari de rezultate in fobal si-n sport..Asa cum am mai spus si pe aici,joc de peste 20 e ani la pariuri,si de fiecare data fac 2 variante una depusa la casele de pariuri si una,,de control”.Indiferent pe care o depun..iese tot cealanta ,nejucata, asa caci concluzia e fireasca.sporutl NU se mai desfasora pe teren!!!

red_dog_geo99  •  07 Decembrie 2010, 10:41

Urmatoarea saptamana, tipul care imi spusese pontul, il vazusem cu un BMW X3 nou nout...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4