Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
steaua a nimerit cativa jucatori buni desi nu erau cine stie ce inainte ca de ex: kapetanos-destul de bun pt steaua,era thiago care era super fotbalist dar din orgoliu gigi la dat,elton iarasi orgoliul din gigi a facut ca el sa plece,si zapata chiar, thereau, golansky,,,dec steaua se reprofileaza pe redescoperirea jucatorilor( evident liberi de contract si fara nume)concluzia : e lesne de inteles.
Ba, da numai ciurucuri am luat iarna asta. Bine macar ca au venit Karamienii, si ca nici restul nu se pot lauda cu cine stie ce achizitii.
Acest jucator poate ajunge repede, daca mai lesina de vreo 2 ori, SIMBOLUL STELEI - o echipa de lesinatti distrussi cu retardd ciobannesc, care cred despre ei ca sunt fotbalisiti!
Ce e cu Parpas asta?Numia ciurucuri transfera Steaua.Nu am vazut un jucator ca lumea in ultimii 3 ani.
Ziaristii sportivi din romania sunt o rusine! Ieri am vazut la tv inregistrarea video in care jiji fecali ii cerea lui stoichita sa-l scoata din teren pe parpas pentru ca este obosit dupa un drum lung. Voi infloriti materialul asta intr-o maniera tendentioasa... nu mai aveti articole de senzatie? Ati ajuns exact ca ziarele din Anglia.... o rusine
Banei nu gasiti ? Helder de la Rapid, Bourceanu de la Timisoara ... jucatori din astia vreau. Sa alerge ca Surdu si ca Banel. Sa fie vijelie.
alooogsp ,ne spuneti si noua cand joaca Steaua cu Liverpool ,cum pregateste Shtoicitza meciul,cine vor fi arbitri,accidentati,cine transmite?Toata lumea a aflat ca numa Steaua ,Becali si Gsp au voie sa fie destepti,hehehe,pardon si udrea,cica ziarist ,hehehe ,ce gluma. Hai mai Udrea sterge repede postarea si treci la dosul lui bhecalii,hehehe.
Steaua ...un pas mare anainte!!!....e foarte fericit!!!...DA NU POATE SA ALERGE LESINATU !!! Asta a fost Steaua antotdeauna!!! Tot ce a castigat NU A CASTIGAT CU PROPRIILE FORTE!!!Totdeauna a fost o lesinata!!!
:)))))))))))))))))))))))
Iar Tall si Parpas , sunteti dusi cu capul rau...de Real si Barca nu scrieti nimic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.