Alte știri din fotbal
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
0
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
0
Ilie Dumitrescu a tras semnalul de alarmă la Farul
1
Ionuț Larie, căpitanul Farului: „Era foarte urât, numai noi și Hermannstadt, săracii...”
0
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
2
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
Loredana Groza a îngenuncheat în fața Nadiei Comăneci. Moment inedit la ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Asa e! Absolut toata tara stie ca asa e!! Hei, hei!
*** in aceeasi era si Rednic cu Luana, care a plecat de la clubul sovietic Динамо dupa cum a si declarat public: DIN CAUZA *** CONDUSI DE ANGHELACHE.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"...să contactezi jucători aflaţi sub contract!". Asta sigur se refera la gheorghe al romanikai care l-a contactat pe Ivan in parcare.
Da, poti sa faci ce vrei. Sa fii casatorit cu un agent de jucatori care detine cam tot din Liga 1 :)). O carpa acest regheblat
Claudiu-Constantin Dinu, președinte al Comisiei de Recurs- a lucrat la Cotroceni între 2009-2014. La început a fost consilier de stat la Departamentul Constituţional Legislativ al Administraţiei prezidenţiale, iar în 2013 a fost ridicat la rang de consilier prezidenţial a lui Traian Băsescu.
Radu Vişan secretar general FRF: decorat de către fostul preşedinte Traian Băsescu, cu Ordinul Naţional pentru Merit, în grad de Cavaler- 2008 - 2014, Administraţia Prezidenţială, consilier – Cancelaria Preşedintelui României
Campioana stabilita de foști consilieri prezidențiali ai lui Băsescu instalați de Coldea SRI la FRF: -Burleanu- consilier la Autoritatea Electorală Permanentă, în perioada de alegeri (decembrie 2008 – iulie 2009) - aici participa la fraudarea alegerilor si este decorat pt asta de catre Basescu, cu Ordinul Naţional Serviciul Credincios, în Grad de Cavaler si promovat la Cotroceni, consilier politic.
Campioana a fost stabilita in birourile ***. Burleanu președinte+ Radu Vişan secretar general FRF+ Claudiu-Constantin Dinu, președinte al Comisiei de Recurs= AU LUCRAT ÎMPREUNĂ 12 ANI CONSILIERII LUI BĂSESCU *** ***I! sa dormiti bine. - Claudiu-Constantin Dinu, președinte al Comisiei de Recurs- a lucrat la Cotroceni între 2009-2014 Consilier prezidenţial a lui Traian Băsescu. -Radu Vişan secretar general FRF: decorat de către fostul preşedinte Traian Băsescu, cu Ordinul Naţional pentru Merit, în grad de Cavaler- 2008 - 2014, Administraţia Prezidenţială, consilier – Cancelaria Preşedintelui României.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai, dl.axinte, cum puteti sa scrieti asa ceva? Doar stim cu toti cum s-a opus Dinamo sistemului. Ne-a dezvaluit asta nea Mircea Stra-Lucescu, vajnicul luptator anti-comunist din Groapa...
"Flacăra Moreni a fost o altă formaţie care facea jocurile militienilor blatisti si care a avut o puternică susţinere politică a vremii. În perioada 1985-1990, micuţa grupare, avînd sprijinul generalilor Ghenoiu şi Dragnea, a comis o sumedenie de abuzuri şi nenumărate meciuri trucate. Aflată în sfera de influenţă a dinamoviştilor, Flacăra Moreni avea nevoie de o victorie pe 13 iunie 1987, în meciul din deplasare, cu roş-albii. Gazdele, care pierduseră contactul cu Steaua, au cedat meciul chiar în Şoseaua Ştefan cel Mare, cu 2-3, într-o partida de pomină. Apogeul batjocurii a fost atins în ediţia 88-89, cînd morenarii au fost propulsaţi pe locul 4, înaintea Universităţii Craiova, pentru a prinde o poziţie de Cupa UEFA. Flacăra a şi jucat în această competiţie în toamna lui 1989, dar a pierdut fără drept de apel, în primul tur, cu FC Porto (0-2 şi 1-2). Ironia sorţii, gruparea din Moreni avea să retrogradeze în eşalonul secund în 1990, exact la fel cum se menţinuseră în Divizia A: în urmă unor aranjamente."
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.