Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
ce avetzi fratilor cu ei?ei nu sunt tot oamenii?s-ar distra si ei...ce a facut Costea de il faceti incompetent?atat timp cat joaca fotbal nu are nimeni voie sa le zica nimic.
Asta era acum! In final si academicienilor o sa le cerem sa joace bine fotbal, nu, sau ce? Baietii astia sa asculte ce-or vrea, principalul e ca ei sa fie academicieni in terenul de joc, sa joace cu mintea si cu sufletul pt aceasta echipa a noastra vesnic furata si neindreptatita.
e meritoriu ceea ce joaca baietii astia de la Craiova. Educatia pe care o primesc insa de acasa sau de la club este conforma cu ceea ce vezi in tara asta la tot pasul, adica subcultura. E greu sa-l faci pe alde Costea (un baiat talentat) sa inteleaga rostul unei biblioteci, in detrimentul manelelor. Intr-un fel, trebuie intelesi, pe de alta trebuie insa si compatimiti.
test
Va rugam in acelasi nivel de inalt profesionalism si competenta sa ne prezentati un comentariu de la cea mai mare echipa a fotbalului romanesc DIN STEAUA!!!
atata vreme cat joaca fotbal,lasati-i sa asculte ce vor,dupa ce s-or retrage vor scrie si ei carti , ca dinu
Din pacate rar vedem un jucator de fotbal decent. Pacat de talentul de jucator, pacat ca e amestacat cu talentul de manelist. Unde sunt jucatorii de fotbal gen Boloni, cu o facultate puternica in spate. Astia isi amana bacul de la un an la altul. Nici ala nu sunt in stare sa-l ia cu brio. O societate fara manele va sa zica nu le are...daca ar fi asa, am fi mult mai castigati...
CRAIOVA RULEAZA !!!! in banie sunt toti campionii! MITITELU E MESIA OLTENILOR de 25 de ani craiova e dezmembrata de lucesti,valentini,pitzurcari,securisti.
Or fi ei manelisti dar formeaza cea mai frumoasa echipa din romania!(Nici macar nu tin cu ei).Voi va astepatati dupa ce toata de la 12 13 ani vad numai antrenamente sa asculte muzica clasica ? Sa nu ajunga macar la dance contemporan .
oooo, manelariloor, manelariloor! ii fain in romania promovand prostia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.