Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
10
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League! Genoa vrea 18 milioane de euro
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Paszkany contestă primul titlu luat cand in min 86 cred este 11 metri si cfr-ul primeste meritet primul titlu din istoria acestui club datorita autoritatilor locale felicitarii d-lor muresan ,tise si alti domni binevoitori in rest as dori ca acest campionat sa se joace doar pe teren
Iooohohohooo! Ce i-ai mai zis-oooo... E poanta cam de calibrul clasei a treia primare, cu uniforma, nu d'aia smekera fara! Esti ilegitim de cabotin, broscare. Ia pune mina pe o carte, da' de scoti faze mai destepte decit "- Boule!" "- Vaco!" "-Ba tu, ba tuuuu!!!" p.s. Imerseaza-te in canalul de unde ai iesit.
...exact: Restul... MURITI! :))))))
Din inaltul psudonimului n-ai cum sa-ti dai seama ca unii nu sunt chibitzi obsedati de rezultate sau de "faze periuloase". A purta Simbolul nostru in suflet inseamna, citeodata, sa mai dai cu idioti de pamint. In sensul figurat (desi uneori devine imperios sa traduci teoria in practica). Victoriile de care am nevoie nu trebuie sa mi le aduca Tony sau Grozav - muncesc, dau din coate pt ele in domeniul meu. La meci vin sa cint pt U, sa simt lacrimi in ochi cind rasuna "Slava tie, studentie" plec trist sau bucuros, dar revin indiferent de rezultat. Din nou: cine vrea sa vada FOTBAL, sa deschida tvul sau sa ia avionul spre vest. Aici U se iubeste, nu se discuta. Restul...mu
Atâta ”suferință„ pentru nimic. Atâta ură și înjurii pentru ce ? Pentru un fotbal fals, mimat, amator și, de parcă nu ar fi destul ca să fie desființat, mai se și fac jocuri de culise de o mizerie crasă. E de ajuns să vă uitați cine conduce fotbalul și cine sunt ”patronii” echipelor ca să vă uitați la orice alt sport.
Hai, fii harnic, ca tegean si fotbal fan si alte nevertebrate sapa din greu la alea 'jdemii de comentarii... Nici la articolele despre handbal de masa nu mai e loc, este? Idee: fa-ti un site alpin.ro! Jur, e liber domeniul. Acolo dai copy-paste ca nu e ca aici, unde te citeste numai cine vrea sa-si bata joc de giboni. Acolo nu te va citi NIMENI! Incercam, mamicule, da? :))))))))))))
Pai cind naiba sa fi jucat, ca pina a venit cap de piele tot sub U cu o divizie-doua era "steaua cfr" cea alb-violeta! Ptiu, drace, ca si culorile le-au schimbat grof&scrof, nu cumva sa aiba vreun sens preluarea numelui de "cfr"... Asta ai primit-o deep throat de la Andone, ala care da cu copita de unde a supt ban gros si uita ca in "ultimii 40 de ani" de cind "U nu a mai batut pe cfr", cocinarii au bifat 25 de ani de ligi inferioare! :)))) Eu ma duc sa petrec un pic in oras, te las ca ai treaba: pe cind se intoarce grof&scrof sa fie comentariile pe net, calde, si posterioru-ti spalat si vaselinat - au stapanii nevoie sa se descarce!
Ce faci, ai trecut in "lumea viselor"? Ce conturi visezi, alea de la banca?...)) Despre ce "valiza" vorbesti? Chiar nu stii ca toti adversarii Cufuristilor sunt atent supravegheati de DNA, Politie Jandarmerie, ca nu cumva sa joace motivat pe teren?..:))))
Meciul lui U pe terenul hOtelului cu Iuda antrenor a fost antrenament util inainte de meciul care conteaza. Si dupa ce va bagam sub radicalul celei mai iubite echipe din Vaslui si, mai mult ca probabil, steOii (putin imi pasa, cita vreme spurcatilor nu le iese smekorantzia de anul asta), vine barbecue cu Sibiul - ca numai Vasas2, asta, Tg Mures merita sa retrogradeze din Ardeal anu asta. Iar ultima etapa facem cinste, cum am mai zis. Forza Vaslui, vinci per noi! Adica cocoshiti sobolanii in numele nostru. Am zis! :)))
Nu vorbeam de neamurile tale, prostalau maroniu!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.