Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Gol anulat și în 6 minute se marchează din nou
2
Belgianul Tielemans a rupt tăcerea, după ce a fost la un pas să-și bată colegul
1
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Aqva, lasa-ne frate cu bursele tale din Franta. Chiar crezi ca ne pasa ce burse ai tu ?
bestia nerra:Care a fost cea mai mare performanta din istoria lui Poli,dar eu ma refer la Poli cea adevarata,cea din Liga 3.Iti dau eu un indiciu se numeste Real Madrid,spune-mi tu anul si rezultatele care au fost.Si aceea a fost singura performanta europeana.Tu ai tupeul sa vorbesti de Steaua?Pana sa vina sunca de Iancu voi va gandeati ce sa faceti sa nu retrogradati si acum ati prins si voi tupeu,am vazut si scandaluri in fata stadionului,amenintari.
@bestia nerra ... Rebut social ce esti (asta ca sa nu fiu mai dur in exprimare), in caz ca n-ai observat, cand vei ajunge tu la nivelul meu, atunci sa ai pretentia de a deschide gura... Dar, hai ca n-are rost sa-mi pierd vremea aiurea cu frustrati de-alde tine. Cand vei ajunge tu sa obtii bursa in Franta (printre altele), atunci ne mai auzim!
bahhhhhhhh ... astia care aveti in palmaresul vostri de 4-5 ani numai niste amicale internationale ...:)) sunteti comentatori nelegitimi la subiectul 'Europa'...:))
tony:sincer,nu cred ca-l ia pe Trica,cu toate ca poate merita
Ai dreptate, oaie. Important este sa participi. Ca la Daciada.
BOUrcea:Trica e jucator de nationala si va fi la Euro,deoarece are valoare.De la Rapid o sa fie Coman,iar de la Dinamo o sa fie Lobont si foarte probabil Bratu,desi Danciulescu e golgeterul campionatului si mie se pare cel mai bun atacant din divizia,cu o modestie rara si pe deasupra fara declaratii belicoase,urmaritil si o sa vedeti ca el respecta fiecare echipa.Probabil de la Steaua o sa fie Radoi,Goian,Dica,Nicolita si Ov.Petre
tony si cu javra de aqva! uitati bara din ultimul minut cu bate borisov?vai de capul vostru! va dati mari cunoscatori in ale fotbalului! steaua e un unme la fel de imaculat ca o hartie igienica folosita! mai dati cu limba poate il curatati!
Gheorghita de la Cluj, da tu, sustinator infocat al CFR-ului, spre cunostiinta ta generala este IstaNbul, nu cum pocesti tu acolo. Ahh, uitasem, esti de-a lui Paszkany, ce pretentii sa avem de la voi, ungurii...
bai bestiutza pleaca de aici, hereticule ...:)) pana la Radoi ca ma enervezi ...:)) Radoi e Zeu ...:)) Veziti de sarbi si croatii vostri si de parteneriatul cu potaile; sunteti cel mai fidel satelit al lui dinamo de cand s-a transhumat moraciunea aia de c.i.o.r.o.i. blestemat la timisoar5a ...:)) hai valea...:)) ca va mai altoim un 8-0 de nici nu le vedeti ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.