Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
La Alcantara nu as fi renuntat!
Tony sa plece unde vrea! Si, cand ii va fi mai greu, sa se intoarca la Cluj, unde va avea prieteni pana la comanda "Ho"!!! Cred ca e cel mai "roman" dintre stranierii Ligii lui Mitica!!!
peralta e unul dintre cei mai buni mijlocasi din romania, si nu numai....nu-l va da afara cfr, stati voi linistiti! decat poate daca nu mai vor sa-i plateasca salariul! alcantara nu cred ca e cu nimic mai slab decat cadu, iar kone e fitzos pentru ca e si bun, evident ..daca stii cum sa-l pui sa faca treaba, face! tony din pacate s-a plafonat, veloso, edimar, sforzini, peskovici, diogo, si alti cativa nu prea au avut ce arata ca nu au avut loc! ma mira faptul ca bjelanovici nu prea a jucat!!!
De ce Alcantara si de ce nu CacaDu?Cat despre Kone Y,nu a jucat turul asta,ce sa demonstreze mai dinamovistule si cei de la Rosenborg aveau nevoie de cash,comprendre????
Dezamagit sa vad ca nume ca N.Claro,Cadu,Edimar,Veloso,Peralta,Bud nu se afla pe lista de plecari a lui Paszkany.
Tomas Costa are 700.000 salariu si el ... De Zerbi 500.000 !
"Peskovici, Tony, Alcantara, Sforzini, Yssouf Kone, care nu s-au ridicat la nivelul aşteptărilor în timpul pe care l-a avut la dispoziţie la acest club." Nu cred că Paszkany ar fi rostit această frază. O fi spus el ceva asemănător referindu-se la Z. Kone sau poate la Sforzini, dar imposibil să zică aşa ceva de Tony sau Alcantara. Stimaţilor gspişti ia mai ascultaţi odată... Batem pariu că iar scrieţi prostii, jignind astfel atât patronul CFR-ist cât şi jucătorii
780.000 euro pe an?! Ati innebunit???!
stiau aia de la Rosenborg ce stiau...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.