Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Iar la stadion se vine cand e spectacol, cand sunt peste 5 grade celsius, cand se joaca pe iarba, nu pe noroi si cand or vorbi minunatii conducatori de echipe mai putin pe la televizor, ca nimeni nu se duce sa alimenteze orgoliile de 3 lei ale analfabetilor.
Prieteni, de Gloria nu se scapa nici cu 2 echipe in sistem play-off. Gloria bate pe cine vrea, cand vrea. Si pe bune, fara blaturi. Sa se fereasca echipele "mari" ca Tata Jean sa vrea in cupele europene.
lumea pe stadion va veni doar atunci cand o sa aiba ce sa vada - pana atunci - poate sa joace doar 5 echipe tot sezonul ... p.s. pe dragomir (cel care pregateste acum o licitatie pentru o liga cu 18 echipe si deci un anumit nr. de meciuri) l-au intrebat? sau iar pregatesc o mica tzeapa castigatorilor licitatiei drepturilor tv?!
asta da soc : paskany, omul de care mircea sandu face pe el cand aude, este de acord cu mircea sandu. Hai ca sunteti penibili cu articolele voastre. Pe cand o "ancheta" adevarata si la "afacerile" acestui prosper om de afaceri care de fapt nu detine nimic? Omul care e in spatele partidului aflat la guvernare si principalul sponsor al campaniei prezidentiale 2004, 2008 si a celei de dupa suspendarea marinelului......"omul care nu are afaceri cu statul", etc.
doar asa ar mai avea steaua sanse la cupele europene,un albitru mituit in play-off o valiza poate chiar si o bricheta
Liga 1 ar trebui formata doar din echipele care indeplinesc conditiile de licentiere.In acest caz ,avand in vedere stadionul si datoriile catre ANAF,nu cred ca derbyul Steaua -Dinamo s-ar desfasura.
...cat despre arpi asa ar umple si el stadionul cufurist...jucand cu Steaua de mai multe ori intr-un campionat(lucru valabil si pentru alti pseudogranzi gen timisoara,vaslui,dinamo,rapid!!!!)
la cate orase ,cu traditie in fotbalul romanesc, au disparut de poe firmamentul Ligii 1 asta mai trebuie...in plus inca vreo 4 comune gen branesti,chiajna.....
16 echipe si fara play off,retrogradeaza ultimele 2.Cred ca este cel mai bine. Ai perfecta dreptate!
16 echipe si fara play off,retrogradeaza ultimele 2.Cred ca este cel mai bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.