Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu o amenință pe Dinamo: „Avem nevoie de un joc extrem de agresiv”
0
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
0
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Florin Prunea: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
retrogradare usoara fecedebistule.
Pe ce te bazezi? Pana una-alta, a avut 2 sezoane excelente. Intai ne-a salvat, dupa ce ne-a luat la -10 sub linie (unde ne lasase "punctul fix" Burca). Apoi ne-a dus in play off. Logica ar zice ca suntem pe un drum ascendent cu Kopic. Desigur ca ii trebuie si jucatori, dar asta e treaba altora, nu a lui Kopic.
Vezi-ti de FCSBeaua ta, bai FCSBistule!
iti spun eu ca musi dupa 2-3 meciuri ori se accidenteaza,ori o sa il ceara toti sa plece. de ce ati insistat pe un jucator care nu face faza defensiva cand la voi lucru asta este esential? la anu in liga a 2-a din nou.
Contracte slabe ,la limita fricii...La ce sa te aștepți când faci contracte pe 2 ani,după un sezon bun?jucătorii urmează să intre în ultimul an și își fac planurile de viitor.
Pai ce sa faca conducerea, sa-l lege de pat la Saftica? Daca omul nu mai vrea la Dinamo, duca-se. Foarte bun jucator si o pierdere importanta, dar dragoste cu forta nu se poate. Sa il tii fortat ca sa joace in doru' lelii, ca ieri la amical?
La ce sume de bani ati incasat pana acum,eu zic sa fiti fericit cu tepele date!
kopacalici ne retrogradeaza
m-as bucura ca dinamo sa-l piarda, era placa turnanta!...alaturi de gnahore, forma un cuplu redutabil...! ii multumesc pentru cuvintele frumoase adresate noua!
„Socoteala”de acasa nu se potrivește ce cea din târg!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.