Comentarii (16)
godot
godot  •  12 Ianuarie 2017, 20:02

Marica e tot un fel de Burleanu, un păcălici deontolog. A fentat fotbalul toată viața lui, acum dă sfaturi despre salvarea lui. Dacă tot e așa de milionar, să facă unicul lucru pe care îl poate face un multimilionar care vrea binele fotbalului: să-i investească în școli, centre, academii de fotbal. Restul e o gargară penibilă.

ortega
ortega  •  12 Ianuarie 2017, 19:49

Inteligentul ăsta se vede *** Ciobandantului ... Și Milițică îl vrea șef la FRF ... Iar gâgă *** e tot mai vocal ... Vezi-ți băi *** de treaba ta , că și-așa n-ai nici una ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

178288629309614
Eduard Girnita  •  13 Ianuarie 2017, 09:19

Fotbal nu mai avem de mult.

godot
godot  •  12 Ianuarie 2017, 22:57

Acest Cornel Dinu de categoria semi-muscă e exact ce ne mai trebuia în fotbalul românesc. Avem perspective.

sharpe
sharpe  •  12 Ianuarie 2017, 21:25

Care patroni ??? poate cămătari.

bamse1901
bamse1901  •  12 Ianuarie 2017, 20:22
Postat de bamse1901 pe 12 Ianuarie 2017, 20:21

Noroc ca n-ai spus tu care ai fentat fotbalul.știm și noi dar de un de. ?

Ne-ai

Comentează