Alte știri din fotbal
Jucătorul lui Dinamo semnează cu alt club din Superliga
0
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Știri din fotbal internațional
Mărturisirea șocantă a lui Jesse Marsch: „S-a auzit de pe banca de rezerve cum i-a trosnit osul”
0
Furia lui Julen Lopetegui: „Asta rămâne între mine și el!”
0
Manuel Neuer își ia „adio” de la naționala Germaniei
0
După Mexic - Coreea de Sud, știm prima echipă calificată în fazele eliminatorii la CM 2026
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
steaua
In mod normal, CFR Cluj va ocupa primul loc! Are meciuri foarte usoare in ultimele 5 etape!! Aseara au aratat ce pot face daca sunt calcati pe coada!!!
CFR are cel mai scump lot dintre toate 3 dar are meciuri grele pana la final -cu U vor face egal, cu Dinamo nu vor castiga, asta e sigur -Dinamo va termina turul pe locul 1
adica vrei sa zici sa fie arbitrii la fel can meciul cu astra sa va dea un 11m carwe na fost si sa va acorde beneficii ca hentul lui pancu la golul trei si sa joace tot arbitrii precukm cu sibiul cind ia anulat un gol valabil sibienilor ..asa normal ca iesiti campioni de toaman ..si cfr-ul tot de milostenia arbitrilor si alui craciunescu samsung ..in rest eu cred ca primele doua la finalul campionatului va fi dinamo si steaua cfr pe 5 pe 3 vaslui 4 rapid tineti minte si vorbim in vara ..pina atunci samsung sa fie monitorizat de dna .a delegat pe diaconu de 3 ori in 11 meciuri si pe teren propriu ,neglijenta in servici sau intenti e dna-ul sa decida ..asta na venit bine siincep jocurile ...d
Daca luati in considerare sansele rumegatoarelor de a termina turul pe primul loc, de ce nu si Chiajna? Putem vorbi si de MiOvini si sansele lor de a face, bam-bam, 66 de puncte in ultimele 22 de etape si, tzaca-paca, sa faca furori in Champions League. As mai sugera o discutie despre marmota si staniol, omuletzii verzi de pe Marte, unicorni si presari competenti.
Dar pana la Steaua, mai sunt si alte echipe Pandurii, U Cluj, Vaslui, sau tot campionatul se invarte doar in jurul acestei echipe. Va rog fiti echidistanti, cu adevarat jurnalisti, sau este asa greu?
Rapid are clar restul turului de campionat mult mai lejer decat al contracandidatelor. sper doar sa mearga jocul cum a mers cu Astra si atunci cu siguranta vom fi campioni!
Pai cum asa? nu ati pus-o si pe tiki-taka barcelona a.k.a arsenal de Romania?? sa va fie rusine! iar nu luati bani de la cioban o saptamana!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.