FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID - FCU CRAIOVA 1-2

FOTO „Scorpionul” din Giulești » Gol à la Ibrahimovic în Rapid - FCU Craiova

Rapid - FCU Craiova 1-2 | Paul Iacob (26 de ani, fundaș central) a reușit un gol spectaculos în minutul 87.

Articol de - Publicat vineri, 10 februarie 2023 22:05 / Actualizat vineri, 10 februarie 2023 22:05

Titular în locul accidentatului Dragoș Grigore, stoperul adus în vară de la Chindia le-a dat speranțe fanilor pentru finalul partidei.

Rapid - FCU Craiova 1-2 | Filmul reușitei lui Paul Iacob

+1 FOTO

La un corner executat de Sefer, Alexandru Albu a deviat cu capul la bara a doua, de unde Iacob, din cădere, a agățat acrobatic balonul pe care l-a redirecționat la colțul lung, bară-gol.

N-a fost suficient pentru Rapid însă, 2-1 scor final în favoarea celor de la FCU Craiova.