Alte știri din fotbal
La primul meci ca titular, fiul fostului campion al României l-a cucerit pe antrenorul Oțelului
0
Tragedie pentru Mircea Rednic: nepotul antrenorului, implicat la un club din România, a murit la doar 37 de ani, în noaptea dinaintea nunții
0
Note GSP la Oțelul Galați - Universitatea Craiova » Fotbaliștii care abia au trecut clasa + doi jucători cu 3 și 4
1
De ce nu a sărbătorit Monday Etim golul din Oțelul - Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Real Madrid și Barcelona au făcut spectacol în amicale, înainte de debutul în La Liga
0
Ce a spus Enzo Maresca după ce Manchester City a fost umilită în Supercupa Angliei: „Sunt dezamăgit”
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Nu am vazut meciul, insa sa conduci cu 1-0, sa ai doi oameni in plus pentru mai mult de o repriza si , nu numai ca nu mai inscrii, dar esti si egalat, asta arata ca Petrolul nu e echipa de play-off, si ca antrenorul nu a stiut sa organizeze echipa. Felicitari lui Sepsi, care a reusit sa scoata mai mult decat se astepta in acel context.
Nu vreau sa supar pe nimeni, suntem infratiti cu Petrolul, sau eram in trecut, dar ce m-a marcat pe mine cand am vazut interviul era ditamai cercelul din urechea fotbalistului. Nu a jucat cu el, ca nu te lasa cu bijuterii, deci daca prima ta grija dupa meci (cu rezultat negativ) este sa iti pui cercelul la loc, ce mai e de zis. Eu nu sunt, dar daca eram antrenor, aveam o discutie, in privat, despre prioritatile la locul de munca, indiferent de situatia in care este echipa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.