Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Papp, ca si Enache, fac parte dintr-o categorie foarte rara de fotbalisti. Fotbalisti sabotori care iti strica toata munca pe un sezon, iti distrug meciurile decisive, pot falimenta cluburi. Pe langa asta ei nimicesc moralul colegilor, staffului si al suporterilor. O particularitate interesanta e ca iti dau impresia ca fac asta intentionat sau au fost platiti ca sa isi saboteze propria echipa. Ei pot fi comparati cu o molima sau cu un dezastru natural. Li se mai zice "***".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta spun și eu tot timpul: respect MM Stoica!
domnul Stoica demonstreaza inca o data ca este cel mai mare manager de club din Europa de est si ca spune lucruruilor pe nume. Papp nea pagubit de 10 milioane de euro si iesirea din elita europeana la acel meci.
Pap a gresit si la cartonashul rosu luat de Varela. Pap a fost penibil si cu acea echipa din Slovacia, cand eram cat pe ce sa fim eliminati. Pap a dat 2 goluri cu Irlanda de N in 2014 noiembrie, moment f bun care probabil insa nu i-a prins deloc bine, de acolo a jucat prost tot restul carierei. In fotbal, ca si in viata, nu e bine sa ai noroc imens nemeritat, ti-o iei in cap, ti se pare ca acel moment f bun e ceva firesc si natural, iar mai departe vor veni doar lucruri si mai bune. Probabil si Pap dupa acel meci cu Irlanda de Nord, se vedea jucand in Premier League.
Toți am pierdut dacă Pap *** si-a *** ***... Un meci în care Pap a fost catastrofal!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** *** de la *** din meciul cu Partizan, deci s-a scos pe viață. Deloc întâmplător, toate golurile sârbilor s-au marcat cu contribuția lui. Ștucane, ia întreabă-l pe unul Adi, zis Cioclu', care zice că ar fi amic cu Papp. De la ăla am aflat și eu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăsta a făcut praf o grămadă de meciuri și mai și comentează.Probabil el chiar crede că are valoare.
Cat a primit? 1? Da, parca imi aduc aminte de acel meci. Si in cazul asta, tot Paul mai vorbeste? Sau se astepta sa ii spuna doar lui la ureche, lucrul acesta. Mai ales, cand discutiile au escaladat, dupa cum spune el. Iar MM a inceput discutia cu 'taci Paule'? Pai..... chiar era de tacut, draga Paule. Eu dupa un asemenea meci(notat cu 1 si mai ales de o asemenea importanta), nu numai ca te-as fi tinut in tribuna pe termen nelimitat, dar iti mai dadeam ***,.... draga Paule. In rest, succes Paule, ca vad ca se poate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Papp
Spre deosebire de cei care primesc bani de la buget, FCSB si alte echipe private traiesc din ce produc,iar 10 milioane de euro, chiar sunt bani seriosi. La CSA vin banii si daca e in Liga 4 sau 3, plateste statul roman ca are de unde.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.