Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Cum ce proces?! A câștigat la tribunalul dolj si curtea de apel timișoara!(definitiv)
Mititelu trebuie lăsat să moară pe limba lui, nebăgat în seamă. Să vină în L1 ca să avem și noi de ce ne amuza. Oricum pe el îl urăsc toți de peste tot (fotbal, politică, autorități), o să cadă iar și o să dea iar vina pe alții. Dar probabil circul ăsta cu repetiție e necesar...nu îi înțeleg rostul...dar...asta e!
Ce palmares a câștigat? Nu are nici una palmares :)))
Auzi nea caisa, vrei sa spui ça echipa aia din prima liga e univ Craiova care a fost infiintata in 2014 la mogosoaia cu numele de blue lions
În afară de procesul cu denumirea, ce alt proces a mai pierdut Mititelu, ca pe cel cu palmaresul l-a câștigat, iar cel cu sigla se judecă!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, Badea nu ajucat la echipa lui Mititelu, când juca Badea la U Craiova, Mititelu era pe la el pe la țară. Că echipa aia post91 se numea în fals U Craiova e altă treabă. Doar pt că au făcut un fals trebuie să le dăm acum dreptul să folosească numele Universitatea Craiova? Ce dreak de logică e asta? Dacă te înșeală cineva azi și îți ia casa și îl prinzi peste 20 de ani, tu îl ierți și zici că e a lui?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nenorocitul asta de Badea a jucat la echipa lui Mititelu si acum o arde in vrajeala grele timpuri au venit daca *** ca acest Badea nu recunoaste si se comporta ca o femeie de la strada ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.