Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
daca cineva crede ca porumboiu face echipa la vaslui si va Face jocul antrenorului , SE INSEALA!!!! UN PROFESIONIST A PLATIT UN ANTRENOR PROFESIONIST SA-SI TREABA PENTRU CARE A FOST PLATIT!!!! luati exemplu de la vaslui!!! EVENTUL LA VASLUI!!!! FORTZA VASLUI!!! RESPEKT
one love forever , vasluian pana la moarte!!!! va fi foarte greu, dar treansferurile mai grele o sa si puna amprenta!!! fiti cu geana pe vaslui ca o sa aveti la ce casca gura!!! RESPEKT!!
...daca si anul asta pavlovici mai prinde primul 11 ...atunci toate transferurile au fost facute in zadar..pur si simplu ..nu stie cu mingea..FORZTA FC VASLUI
fiecare cu parerea lui...
stiu ca e omul bun la toate..dar park nu isi intrase in forma dupa accidentare
GHENCEV
din lotul actual..cine ai vrea sa fie mijlocas defensiv totusi? Momentan este cel mai bun pe post..plus ca e foarte harnic:)lipseste tehnica dar munceste mult:P
Pavlovic nu Pavlovici,dle ziarist...sper ca noul antrenor sa nu mai joace titular cu Pavlovic...prietenii stiu de ce!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.