Alte știri din fotbal
Party în Gruia: CFR o bate pe U Cluj și reface calculele la titlu » Bergodi a pierdut și derby-ul, și doi oameni-cheie!
23
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: prelungiri în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
CFR este cel mai bine organizat club de fotbal de la noi.
care ciuca batailor ma ignorantule ??? Am facut 8 pcte in 2 ani, cat nu a facut steaua in 5. Ne-am clasat la fel cum ar fi facut-o oricare alta echipa din top 3 romania, pt ca deocamdata asta e nivelul de fotbal la noi. Ar trebui sa-ti fie rusine sa pimenesti cuvantul Europa, cand U nici macar nu atie ce inseamna aia. Va dorim sa va uitati din nou la TV la noi !!! Si vezi k ai si tradatori care in meciurile UCL au incurajat CFR-ul pe stadion in Gruia....penibili ce sunteti
Grupa aia pe care CFR-ul se claseaza pe ultimul loc aduce cam de 40 de ori banii pe care voi ii aveti acum de platit la Stat si asigura continuitatea castigarii de trofee pe plan intern de catre CFR. Intelegi cum sta treaba? Am o intrebare pentru tine, ca U-ist: azi ce pui peste fundul gol? :)
:))) Uite unde era "expertul in fotbal". :))) Sunt sigur ca tu stii cum se aseaza un zid atunci cand esti portar, asa-i? Spune-mi doar atat: pe unde vede portarul mingea la o lovitura libera? (stiu de ce intreb)... Altfel, cand vad acelasi discurs de gramofon al vostru, zau ca-mi face mare placere sa castigam campionate pe spatele vostru. Daca ai ceva dovezi (nu doar pareri de chibit), haide, pune mana, aduna-le, fa-le dosar, incepe investigatia, nu mai cotcodaci de pomana. Legea e pentru toti, la fel si prezumtiile de nevinovatie. Sa ma apuc eu sa vorbesc despre Chiajna-Steaua sau despre ceea ce publica acum GSP despre Stoichita? De ce? Steaua conteaza? CFR-ul e campioana! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.