Alte știri din fotbal
Fotografii istorice: Primul meci al României, la Istanbul, acum 112 ani » Victorie cu Imperiul Otoman, la 36 de ani după Războiul de Independență și călătorie legendară cu vaporul
0
Ratează Turcia - România, dar și un meci VITAL pentru lupta la titlu din Superliga!
0
„Au avut grijă să nu fie acolo!” » Bogdan Stelea „tună” despre portarii de la lot: „Fără dar și poate, trebuia să fie la națională”
0
Dorin Rotariu știe cum va trece România de Turcia: „Le lăsăm sabia lui Ștefan cel Mare, noi luăm calificarea la Mondiale!” + Detalii despre aventura de la FCSB: „Dezamăgitor”
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Scenariul în care Premier League ar trimite ȘAPTE echipe în Liga Campionilor! Cum e posibil
0
Antrenorul Giraldez vorbește despre accidentarea lui Ionuț Radu
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
16
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Două conducte descoperite de Libertatea pe plajele din Constanța se varsă ...
Libertatea
Impresionant gestul acestor suporteri adevarati. Sunt uni care rad de acestia dar ce fac suporterii dinamovisti este unic in Romania. Chiar daca nu vor reusi vor ramane deschizatori de noi culmi. Ma deranjeaza faptul ca sunt divizati in doua grupari. Daca sunteti dezbinati din start sansele voastre sunt scazute. Lasati din mandriile si pretentiile fiecaruia. Uniti ve-ti avea mai multe sanse! Daca va uniti vor mai multi cotizanti. Unul asi fi eu. Bafta!
Esti bolnav de invidie ilie,habar nu ai sensul cuvantului penibil.nu conteaza al carei echipe esti tu suporter dar conceptul de socios a fost creat tocmai pentru a da posibilitatea tuturor suporterilor sa si ajute echipa favorita. Spre deosebire de galeriile altor echipe de la noi PCH ul isi plateste singura deplasarile,coregrafiile etc,cei de la fcsb asteapta pomana de la gigi,penibili sunteti voi toti cei care comentati aici pe online dar in viata reala nu sunteti in stare nici sa va cumparati un bilet la stadion,ca sa nu mai zic de abonament. Respect PCH, DDB
Usa rotativa de la RIN e' ca poarta Raiului,intra pe ea doar cei alesi,restul fraierilor raman afara. Eu cotizez de doi ani si nu am ajuns nici macar in parcarea hotelului,de usa nici nu poate fi vorba :))
Esti somat sa predai vesta de esti asa suparat ?:)
Voi fiți optimiști si constructivi! ... Doar gigistii sunt ticăloși și idi o ti.....
PCH da-i inainte! Cand ai sa reusesti, o sa omori cel putin o duzina de fc5bisti care vor muri de oftica!
Ridicoli, ca de regula in ultimii 12-13 ani, suporterii echipe militienesti insolvente. Ei s-au specializat in doua domenii: meciurile Stelei și scenografii puerile, infantile. Pentru a-si expune creativitatea, fantezia, inspiratia, ei au nevoie de un ecran mare pentru a vedea Steaua si de o sala pentru scenografii. Deci Circul de Stat este fff bun. Echipa nu mai au si nu vor avea prea curând! Ridicoli!
Eu nu impartasesc optimismul celor de la PCH.Chiar daca sde vor strange 10.000 de cotizanti si vor prelua clubul , greul abia va incepe.Cu ce bani vor tine clubul?Le-au trebuit luni de zile sa stranga banii necesari preluarii clubului.Intretinerea lui costa lunar bani multi.Pot strange ei banii necesari lunar pentru salarii , deplasari , plata chiriei stadionului , baremul arbitrilor , etc., etc.,etc.Membrii PCH castiga lunar salarii modeste , nu vor avea de unde sa sustina lunar clubul.E o utopie asta.
Ce durere pe unii, ca un grup de suporteri incearca sa isi salveze clubul cu care tin. Cat de redus trebuie sa fi?? Ce bine ar fi sa existe mai multi suporteri cu initiativa.. alta decat cea a lui Mustata sau alti "lideri" prospat scapati din puscarii. Societatea romaneasca se identifica cu tot felul de *** in loc sa isi faca prorpia identidate. Suntem niste tristi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si cand o sa reuseasca sa salveze DINAMO ce o sa mai ziceti fcsb-istilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.