FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - CS OTOPENI, SÎMBĂTĂ, ORA 20:00, LIVE VIDEO PE ANTENA 1 ŞI LIVE TEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
1
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Dezastru pentru Rădoi la primul meci pe bancă
3
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
fara discutie bogdan stauncu.arthuro rateaza orice macar stancu da gol!!!!
pe arthuro , stancu merge spre final.nare vana de mare fotbalist.
Propun sa-l incercam pe Kapetanos
@Jad in spatele soacrei cred ca ar fi pe placul lui buzarin
Eu as zice Cyril Thereau..as zice eu sau atancu lu Nec.. sa-i omoare pe dinamovistii=))
@COCO de ce semi- ?
pe aman2 :X
@ rasvan ar fi pe post de servant ceva. in orice caz in spatele atacantilor
Eu sincer l-as alege pe Arthuro ca rateaza din orice pozitie , si atunci are otopeniul sanse sa cistige , si CFR-ul se apropie la 2 puncte!!Hai CFR!!!!!
Kapetanos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.