Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Este un comportament de derbedeu, pe care pres ar trebui sa-l sanctioneze, drastic! Sa-l ignore, sa "uite" sa-i mai mentioneze numele, sa nu-l mai invite sa faca "turul" televiziunilor... Mai grav decat saritul la bataie, mi se pare incercarea de a convinge soferul autobuzului sa treaca CF desi semnalizarea interzicea trecerea. Culmea prostiei in acest caz, rezulta si din arguimentul stupid "...Uite, mă duc eu lîngă calea ferată, mă uit stînga-dreapta şi te asigur că poţi să treci"...bine ca nu a batut (si) soferul
GRETZOS! si articolul si personajul
Maresale lasa vrajeal;a ca tu esti sholdovian . Voi nu ati dat pe nimeni in fotbal niodata nici la steaua, nici la dinamo, nici la rapid si nici laNATIONALA...sunteti tari la pappagal..atit.
Parte proasta e ca dupa ce au cazut asta nu a venit nimeni din spate . Romania nu mai inseamna nimic la nici un sport cu mici exceptii . La viitoarea olimpiada o sa luam "maciuci" !!!
Era evident ca nu cunosti ce este rusinea, doar esti crescut in Ferentari STEAUA este echipa aia care a batut maidanezii in cupa Romaniei si care o urmariti voi maidanezii la tv in cupele europene
Ce inseamna ba rusine ? Sa fii realist . Ce mai inseamna steaua si dinamo si la ce sporturi ?
compunere de clasa IV .... pff ma GSP se poate mai jos de atat ??
Uitati-va la el in foto, Mitza bate pas de defilare.Vai de noi suporterii Stelei daca am ajuns sa ne conduca clubul un astfel de om fara pic de minte,un parsiv,un om de nimic.
Mofleo ? Macar nu mai spune ca esti din bucuresti , ar trebui sa taci ca tu faci bucurestenii de rusine , eu in locul lor te-as alunga in delta , undeva in stufaris ! :)
Articol scris de Cosmin Prişcă? Nu cred, mai degraba Udrea & Raureanu, cei 2 scandalagii ai Gazetei. Putini suporteri il mai agreeaza, dar articolul asta e penibil si mincinos, face parte dintr-o lunga serie de scandaluri artificiale create de presa impotriva Stelei si mai ales a lui MM....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.