Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
fiind si oltean nu am cumsa zic ca nu mi-a placut craiova,am fost cu tata la meciul cu benfica,toata lumea iubea craiova,nu era nici armata si nici militia,dar se batea de la egal la egal cu toti...echipa asta o tin minte credca pana o sa mor...Lung - Negrilă, Tilihoi, Ştefănescu, Ungureanu - Ţicleanu, Geolgău , Irimescu, Balaci - Cîrţu, Cămătaru!
pe vremuri ii spurca pe unde ii prindea Craiova, o sa vina timpul asta iar
In etapa 23 din campionatul mai sus amintit, Craiova a invins Poli Timisoara cu 8 - 0. In tur, castigase si in Ghencea cu 3-1. Era anul (campionatul) in care aveau sa atinga in premiera pt. o echipa romaneasca, semifinalele unei cupe europene (eliminati dupa doua rezultate de egalitate cu Benfica). De asemenea, scheletul Nationalei era alcatuit din jucatorii Craiovei., ce aveau sa se califice in acelasi an la CE, in detrimentul campioanei mondiale de atunci - Italia. O tempora !
Pe vremea cand juca la Universitatea Craiova Cratu nu era marioneta nici a lui Netoiu nici a lui Piturca, dar astazi, daca a acceptat un contract de doar 3 luni.... ei, asta e nivelul la care a ajuns suburbanul de Cartu. Pe vremuri omul asta era adulat in Craiova, azi e o rusine pentru oras, iar mediocritatea si lipsa de caracter il fac sa se afunde tot mai adanc in mocirla. Oltenii se bucura ca a fost uns antrenor la Steaua, sa vada si Becali cum e sa te fii lucrat din intreior. V-am mai spus: D-zeu nu doarme, iar ce se intampla acum la Steaua e tocmai consecinta acestui fapt. Ai grija, Mitica Dragomir, ai si tu pentru multe a plati, ai grija, desi marsavia ta nu poate pacali si pe D-zeu
Lung - Negrilă, Tilihoi, Ştefănescu, Ungureanu - Ţicleanu, Geolgău , Irimescu, Balaci - Cîrţu, Cămătaru! Ce echipa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.