Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Sper să ajung la timp, șopârle.... ne mai tachinăm și noi, dar greu cu orgoliile, bade. Dacă s-ar întâmpla( ceea ce nu-mi doresc) o să vă fie foarte greu:)
lol poate dau si eu pe acolo daca sunt in zona, lasa un nr de tel pe mysport ceva! are vin bun acolo, am baut acum vreo 2 saptamani recas, aromat si parfumat putin dulceag, la cana, o minunatie, ti-l recomand, acolo e pe brasovului da, nu prea stiu dupa numele strazilor, eu am zis de la billa adica de la mcdonalds de acolo mai in fata, cum vii de la mine de pe 1 mai merg numai in fata si dau de shogun e la 2 statii de mine:D
Acolo traieste doar o familie : lenesul-pigmeu . Patria lui este in America centrala si de sud . :)
Intram la discutie alambicata ? Eu am spus ca se vor intalni sezonul urmator pe prima scena si tu ai bagat soparla cu "poate un amical " !! ... Hai ca vedem noi ce si cum ... nu mai este mult . Meciul de maine arde !! :))
Pai stiam ca animalul ala e prin australia ..)) !! In rest rizi tu rizi dar brazilienii sau ridicat foarte mult economic si in plus tara lor e un paradis asa cum e si costa rica si alte tari dinprejur .
am eu poza lu levente ala, a postat fetita pe facebook, sabina elena , micuta aia, a postat si poza lu ala care a amenintat-o dar si-a inchis bozgoru` si contul de facebook si tot, e disparut!:))
Nu m-am referit la prima scenă, din contră, am scris amical, pe prima scenă ai două întâlniri oficiale obligatorii.
Lenesii bre ... mamiferele alea ce au aparut acum 35 de milioane de ani !! :))))
Posibil ... dar tu ai specificat clar ...amical de aducere aminte la afirmatia mea de duel pe prima scena !!! . Sa nu ocolim ca la Ploiesti acum ! :))))
Da ce treaba am eu cu cei din america latina sau de sud !!! Nici macar nu vorbesc engleza . Daca ma interesa spaniola sau italiana puteam sa emigrez in 90 in Spania sau in Italia . Niciodata . Niciodata .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.