Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a rupt tăcerea după imaginile care au stârnit controverse: „Și pe noi ne doare fiecare înfrângere!”
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
4
Explicațiile antrenorului, după ce Oțelul Galați a fost egalată în prelungiri de UTA
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
2
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Nu stiu ce are Sabau cu Rusici. Chiar e un jucator bun, mai bun decat Magera de ex. Pe Stancu il tine de bibelou, sincer nu stiu ce vede in Stancu? Ii zice poate sarumana la antrenamente si a vazut ca e baiat bun :)). Sabau are ceva si cu Vrsici, noi avem nevoie de playmaker, e cam singurul din echipa, si Claudiu Ionescu freaca tusha, putea sa-l puna sa joace.
ca sabau nu stie ca trebuie sa aiba si un varf de careu,e normal la un sef de autobaza, ma mir insa ca domnul iancu este de acord sa-i dea drumul lui rusici ,singurul varf de careu pe care il avem.sunt altii care ar trebui sa plece inaintea lui rusici,exemple : ionescu ,CURTEAN,alexa,stancu,maxim etc.
arman trebuie sa ramana din cauza lui artiom,oricum a avut o perioada buna si arman pe vremea lui balint,sa speram ca o sa luam campionatul
Cat timp a fost apt de joc in mandatul lui Uhrin, Rusici a fost unul din cei mai buni jucatori, de multe ori mai bun decat Bucur! Nu are rost sa mai comentam aceasta decizie. Noi ne-am lamurit cine este Sabau si ce poate, cat il duce capul!Nu i-a dat nici o sansa acestui om! Insista cu petarda de Curtean(pe care ai dat o avere, e adevarat-dar trebuie sa te obisnuiesti cu teapa) iar Rusici nu poate intra nici macr 10 min pe final! RUSIC FACE PARTE DIN SPIRITUL NOSTRU, CR.ETINILOR!
Din "calitatea" marca GSP: "Planurile şefilor de la Timişoara e atît de bine pus la punct..." Normal, "e" pana in 50! In rest, Rusic mi se pare un jucator mai bun decat mijlocasii actuali, iar Sabau, imi pare rau, nu are viziunea Timisoarei. Jocul defensiv nu i se potriveste acestei echipe.
Promit solemn, ca daca este dat Rusici nu voi mai calca la nici un meci. Sabau deja nu mai are sustinerea mea personala.
Sabau asta parca este dus cu plut! ce are fratilor cu Rusici...??
corekt!!!
iancule tu cu sabau santeti gata rusici e cu 4 clase mai bun ca arman,si de ce daca tot faceti curatenie nu ne despartim de stancu care saracu e gata
astia de la poli ce mai stiti ba de mejia mai joaca sau nu? cand l a transferat am postat aici numeroase commenturi legate de situatia lui si nimeni nu a crezut .deci care stie se mai rezolva cu cartea verde mai il transfera poli sau nu pe mejia????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.