Comentarii (14)
ionelvancea74
ionelvancea74  •  08 Mai 2026, 02:51

Mă, ce m-am râs! Ce citești și înjuri, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ionelvancea74
ionelvancea74  •  08 Mai 2026, 02:47

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

RockyIV
RockyIV  •  08 Mai 2026, 00:22

De când sigla unui club e treaba ultrașilor? Sunt penibili!

istet10.
istet10.  •  07 Mai 2026, 23:19

Deci vor fi ca ouale. Participa dar nu se baga, in stadion.

creeperno8142
creeperno8142  •  07 Mai 2026, 22:39

Duceti-va la Dinamo din liga 2 daca va intereseaza doar sigla!

sdoru
sdoru  •  07 Mai 2026, 18:53
Postat de luka_crc pe 07 Mai 2026, 18:32

***, fara brigazile alea sunteti 500 de oameni la meci.La propiu! Brigazile alea merg merg de meci, in orice conditii sa fie alaturi de echipa.*** vin de 5 ori pe an la meci si au pretentii. Brigazile canta tot meciul pe cand ***. Se pare ca unii chiar nu gandesc ceea ce scriu sau nu pre au simtul ridicolului.

Vrei sa spui ca brigazile sunt de toti maxim 500!!! In provincie sustinerea vine din provincie nu din brigazile din Bucuresti!!! Sa fim seriosi!!! Cand au platit ultima oara brigazile amenzile cauzate de catre ei si nu pentru sustinerea echipei ci pentru frustrarile lor!!!???Ce sunt brigazile? Grup organizat infractional sau suporteri ai echipei???

sdoru
sdoru  •  07 Mai 2026, 18:50
Postat de david_DDB pe 07 Mai 2026, 18:26

Când e ultima dată când ai fost la meci, ***?

Sunt mereu unde trebuie!!! Ai lista cu prezenta!!! Oricum nu astept reduceri la pretul biletului sa vin la meci!

luka_crc
luka_crc  •  07 Mai 2026, 18:32
Postat de sdoru pe 07 Mai 2026, 18:20

Sper sa ramana in afara stadionului aceste brigazi inca vreo 10 ani de acum incolo!!!! Scapa fotbalul de huligani!!! Si o sa poti veni la un meci de fotbal sa iti sustii echipa intr-un mod decent!!!! Aceste brigazi care se plang ca trebuie sa plateasca bilet ... sa stea afara!!!HAI DINAMO!!!

***, fara brigazile alea sunteti 500 de oameni la meci.La propiu! Brigazile alea merg merg de meci, in orice conditii sa fie alaturi de echipa.*** vin de 5 ori pe an la meci si au pretentii. Brigazile canta tot meciul pe cand ***. Se pare ca unii chiar nu gandesc ceea ce scriu sau nu pre au simtul ridicolului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

david_DDB
david_DDB  •  07 Mai 2026, 18:26
Postat de sdoru pe 07 Mai 2026, 18:20

Sper sa ramana in afara stadionului aceste brigazi inca vreo 10 ani de acum incolo!!!! Scapa fotbalul de huligani!!! Si o sa poti veni la un meci de fotbal sa iti sustii echipa intr-un mod decent!!!! Aceste brigazi care se plang ca trebuie sa plateasca bilet ... sa stea afara!!!HAI DINAMO!!!

Când e ultima dată când ai fost la meci, ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sdoru
sdoru  •  07 Mai 2026, 18:20

Sper sa ramana in afara stadionului aceste brigazi inca vreo 10 ani de acum incolo!!!! Scapa fotbalul de huligani!!! Si o sa poti veni la un meci de fotbal sa iti sustii echipa intr-un mod decent!!!! Aceste brigazi care se plang ca trebuie sa plateasca bilet ... sa stea afara!!!HAI DINAMO!!!

  • 1
  • 2
Comentează