Alte știri din fotbal
Ioan Andone intervine vehement în scandalul care a împărțit Dinamo: „Gata, ajunge!”
2
Sepsi a rezolvat al treilea transfer al verii
0
Fostul sponsor al lui Dinamo, val de ironii la adresa lui Andrei Nicolescu: „Penibil. Văd un avocat care se ceartă cu probele evidente din extrasul de cont”
2
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Știri din fotbal internațional
Portugalia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial » Cristiano Ronaldo este anunțat titular
0
Ivana Knoll i-a scandalizat pe englezi înaintea meciului direct: „Căutătoarea de atenție numărul 1”
0
Prima delegare: Istvan Kovacs debutează la centru la Campionatul Mondial!
0
Ronaldo Nazario nu mai așteaptă în dezbaterea Messi - Cristiano Ronaldo: „Este cel mai bun jucător din toate timpurile!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Cătălin Predoiu a demisionat din funcția de prim-vicepreședinte al PNL. ...
Libertatea
Un ***. O sa vrea sa plece la un moment dat, insa va avea tinicheaua legata de coada!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o *** de fotbalist
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
se pare ca, *** nu prea mai are simpatizatni printre cluburi. dupa toate magariile cu meciuri aranjate, brichete, tudori piti de ro, si alte valijoare. mi se pare normal, dup arogantza afisata, in special in anii cand conducea *** si ***. arogante care au continuat tot turul. laudele prin fel de fel de gazete, pe tzekini, fireste, li s'au urcat la cap. si, colac peste pupaza, alde jyjyca, vinde tot sa'si scoata cheltuiala cu advocatii. daca lasati petrolul sa mearga in cupa, azi erati campioni, deja. arogantele dupa meciul din supercupa si ultimul din cupa, au contat. sa nu credeti ca sunteti asa de ..iubiti. "iubirea" e numai in presa platita....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victoras este nascut in Tg. Mures. Dar portarul Brasovului, sigur, s-a nascut ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu am vazut niciunul din meciuri doar faza de la golul lui voiculet si primul gol al brasovului cazut intamplator
Ce viitor, domnule dragă? Ce pilde?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Răbufnirea" dumneavoastră, mi se pare corectă : după cum a "jucat", Dinamo era de departe câștigătoarea titlului în acest an ... Adevărul este însă că Steaua a privit "de sus" returul competiției de data asta și plătește scump atitudinea, dar, din punctul meu de vedere, meritat !!! Şi vorbind cu sinceritate, nu cred că se face vinovat dl. Gâlcă (care s-a simțit nedorit la club), ci mai curând jucătorii care au avut impresia că nu li se mai poate întâmpla nimic. Ei bine ... li s-a întâmplat Kovacs, li s-a întâmplat Astafei și li se mai puteau întâmpla încă multe, deoarece competiția în mod obișnuit te pedepsește atunci când ești superficial, așa cum au pățit în partidele cu Rapid, Oțelul, Chiajna ... Măcar "concluziile" să-i ajute pentru viitor!
TU ESTI *** ...NU AM INTELES NIMIC CE AI VRUT SA SPUI !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.