Alte știri din fotbal
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
0
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
7
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: start de partidă!
1
Optimi de finală în Liga Campionilor » Surpriză imensă în Galatasaray - Liverpool + Start în alte 3 meciuri
2
Președintele lui PSG, blocat din cauza conflictului din Orientul Mijlociu, înaintea duelului cu Chelsea din Liga Campionilor
0
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
aduceti-l inapoi pe thereau, lasati petardele...nu pricep de ce l-au adus pe arthuro, caracterizarea facuta de spanioli a fost cit se poate de exacta - lenes, fara valoare de CL...sau ai nostri credeau ca se pricep la jucatori mai bine ca spaniolii??? :)))))))
Ne trebuie Costea de la Craiova si Curtean de la Gaz Metan.
Ce prostie...Singurul transfer reusit facut de Steaua din strainatate a fost Mendoza...Se vedea din avion ca are clasa de fotbalist. In ciuda defectelor si a celor cateva meciuri proaste facute. Ah, si mai e bineinteles Zapata, care acum e desfiintat pentru cateva greseli facute intr-un interval scurt de timp. Eh....
de thereau au uitat?!?!?
VAnd bilete la peluza 1 cu Lyon.Mess cosmin2000us
Steaua are nevoie in primul rand de mijlocasi adevarati,de valoare,de creatie,un nr.10 valoros, care sa faca diferenta,un lider adevarat si apoi de atacanti,degeaba ai atacanti daca n-ai mijlocasi care sa le paseze,centreze si care sai puna in valoare.Aici se vede strategia gresita in privinta transferurilor,la felul cum gandesc ei transferurile,mai ales Becali,care spune ca se pricepe???si a celor din jurul sau,"oameni priceputi","sfatuitori in ale fotbalului".Ar trebui sa i
este cu o clasa peste arthuro,dar eu sper sa ramana acolo in america de sud. ne trebuie ceva mai bun decat pepe moreno si arthuro la un loc. daca n-a vorbit cu Lacatus despre transfer, atunci despre ce au putut vorbi? despre cum ii vremea-n romania???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.