Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
FIFA i-a cerut naționalei de la Cupa Mondială să își schimbe echipamentul
0
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Cum naiba sa vina Buduru cand ieri nu i-a raspuns la telefon? Tabloidul asta anunta cu surle si trambite ca azi se semneaza si eu am intrebat de ieri cum si cine semneaza din moment ce Buduru nu stie nimic, neraspunzand la telefon. Dezinformare mai mare ca la acest tabloid nu exista pe planeta asta. Tare o sa fie daca Alibec se transfera afara, atunci sa vedem cum mai inventeaza acest tabloid al lui jiji, interviuri cu mama lui Alibec cum ca a semnat cu fcsb.
muriti de oftica fatalailor! tot steaua e nr .1!
bosorogule moldovean nu uiti si inca te doare si e bine ;)))) cu *** nu ratez 11m ha ha ha ha hahahahahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne ajuta! Sper sa nu vina la Steaua si sa plece in strainatate sa nu mai auzim de "cel mai bun atacant din Romania".
Sa se duca ca Budescu in China.
ai ratat 11m ieri moldovene ? Hahahahaha hahahahaha hahahahaha
exact , la ala din pantaloni
Se întoarce la bizon.
Nu suna mai rau ca atunci cand faci egal cu o echipa care avea ordin sa piarda meciul cu stoaia !! A fost prima data in istoria fotbalului , cand o echipa plangea pe teren ca a egalat !!?
Pai asa se pot face cate o suta de transferuri pe zi !! Decate ori i se scoala la un jucator semneaza cu cineva ! la cata minte aveti voi ceauseii !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.