Alte știri din fotbal
Selecționerul Gică Hagi: „Am un mesaj pentru cei mai bogați oameni din România!”
0
Când debutează Gică Hagi pe banca naționalei României » Programul complet de la prima acțiune oficială
0
Gheorghe Hagi a anunțat criteriile de selecție la naționala României: „Așa alegem jucătorii!”
24
Gică Hagi l-a dat exemplu pe Cristi Chivu: „E ușor să vorbești, mai greu să o faci”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, război psihologic cu Arsenal: „Încă un record pe care l-am atins”
0
Haos la derby-ul din Paraguay! Scene șocante pe stadion: femeie însărcinată evacuată, polițiști transportați la spital
0
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Ce nebunie! Fotbalistul Veronei s-a bătut cu un fan după meci, dintr-un motiv aiuritor
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan va da afară din Guvern toți oamenii PSD, secretari și ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
:))))
Din pacate pentru tine rezultatele vorbesc....sc dinamo 1948 sa - viitorul - 1:5
Știm despre cine-i vorba și ne ferim să-l întâlnim. Bine, tehnic vorbind, nici nu avem cum. ***! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sfat pentru dinamovisti si nu numai . Nu va certati cu stelistii cand sunt veseli! Nu va certati cu stelistii cand sunt tristi ! Deci, NU va certati cu stelistii ! Are printre ei un bataus feroce :)) Ba , esti nebun ? Omul s-a batut ,pe cand era la scoala, cu 7 insi! :))) Omul s-a batut recent cu 14 insi :))Daca pastreaza cresterea , ala se bate, cand o fi pensionar, cu 21 de insi :))))
Știi care-i treaba? A cumpărat baza de la Săftica și a investit în ea. Ține școala de fotbal de tineret și juniori( de care beneficiază fecesebe acum, apropo ) cu rezultate remarcabile, campioni pe multe categorii de vârstă într-o perioadă foarte grea, poate cea mai grea din istoria scurtă a fotbalului de performanță din România. A preluat un club în haos financiar și l-a adus pe linia de plutire. E mare lucru. Ultimul exemplu? FC BIhor a intrat în faliment. Ca o comparație, așa. N-am nicio treabă cu Negoiță, l-am văzut doar la televizor, ptr. mine e un patron căruia îi acord încredere. Puteam ține cu fantoma a trecutului acum, metre.
Cine stie ce pretentii are si mucosul asta.Probabil a creut un harem de barbati 100 de masini de jucarie si niste bani de la monopoly.
Metre, n-a acceptat Petre junior oferta, that is the question, nu? Na, pușchea pe limbă că nu știu engleză, jur! Băi, ne-au invadat ăștia tocmai de ziua POETULUI!
Chiar te rog
Mai pun odata linkul la misto pentru moderica de la ghesepe.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă beau un kil de zaibăr, scriu mai bine ca ăla din kamikaze. Fac și erate și analiză pe text, depinde de critic! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.