Știri din fotbal internațional
Yaya Toure și-a găsit echipă! Fostul star de la Manchester City a semnat primul contract ca antrenor principal
0
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Päi s-a dat si el cu cei mai buni, dupä 2 bätäi pune stema stelei inapoi ! :))
Malakiane, te-ai dat cu Petrolul? Pana acum aveai stema Stelei.
E mult prea devreme pentru aprecieri flamboaiante ! Inteleg titlul articolului ca pe o mica provocare, insa realitatea e ca dupa doar un meci n-are sens sa speculam. Ar fi excelent daca un nume ca Petrolul va confirma, va renaste si ca performante, de acord. Meciul care urmeaza e intodeauna cel mai greu examen, acum e vorba de Vaslui si toti ochii sunt atintiti nu atat pe Vaslui, al carui potential e deja recunoscut, cat pe Petrolul. Sper sa confirme.
Plus ca acum Petrolul are si un antrenor destul de capabil, obisnuit cu performanta si cu trofeele.
Uite un om cu capul pe umeri, nu ca taranul de mai jos. Parerea mea e ca Petrolul se va bate la titlu pentru ca jucatorilor adusi de la U Cluj li se adauga si cativa fotbalisti foarte buni care jucau la Petrolul (Boudjemaa, Hamza, Mustivar), dar si un public fenomenal, ceea ce echipei clujene ii lipsea (la Petrolul canta 15000 de oameni la fiecare meci, la Cluj veneau 500 de derbedei care injurau, cam asta e diferenta)
macar sa ia Petrolu campionatul daca o vor merita dar parca vad ca iar se vinde titlu si anul asta
se exagereaza cam mult cu aceasta echipa a Petrolului.Nici n-au trecut 5 etape si deja au "speriat granzii" ?! Pana la urma si Pandurii au dat 6 bucati si n-au mai speriat pe nimeni ;)
E bine ca am inceput sa visam si pentru ca avem ce sa visam. Sper s-o tinem tot asa si sa nu ne trezim din vis pana la finalul campionatului. Hai Petrolul!
A jucat frumos cu Ceahlău, dar hai să vedem dacă o pot ține tot așa, pentru că jumătate din meciuri le jucăm în deplasare și nu toate echipele au apărarea lor. Altfel, dacă nu intervin probleme majore, sunt convins că ajungem în top 5 anul ăsta.
Deocamdata Petrolul este o echipa care a facut un meci bun si atat.Restul fabulatiilor din presa(cupe europene, titlu, etc) pot fi la momentul actual doar niste ganduri ascunse ale noastre- suporterii echipei.Mai devreme de etapa a 10-a nu cred ca e cazul sa emitem asemenea pretentii, pentru a evita riscul de a cadea in ridicol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.