Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
17
Știri din fotbal internațional
Cu o prestație de zile mari, Ederson o critică pe Fenerbahce: „Vom învăța lecții din asta”
0
Ce ne așteaptă la Istanbul » Atmosfera făcută de turci pe Arena Națională
0
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce » Gesturile care nu s-au văzut la TV
0
Întrebat pe cine a numit „papagali”, Charalambous a răspuns iritat
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Dupa logica lui Craitoiu, daca Viitorul a fost pe primul loc si a castigat, inseamna ca si fcsb va castiga titlul, doar ca au existat precedente... Bravo, pai de ce mai mergeti in pregatiri scumpe ?
Relax CFR castiga campionatul !!!
Corect!! e logica de individ cu patru clase, care generalizeaza din doar doua exemple, si fara vreo explictie logica. Dupa aceeasi “logica”, daca ieri si alaltaieri au fost 20 de grade afara, azi trebuie musai sa fie la fel.... ce adunatura jenanta, “ziaristii” sportivi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.