Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
7
Știri din fotbal internațional
Discuțiile din vestiarul naționalei Italiei despre Cristi Chivu: „Unii ar fi putut profita de lipsa de experiență”
0
Acuzat că nu mai vrea să joace pentru Napoli, Romelu Lukaku a luat cuvântul: „Asta am ales”
0
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
1
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
A parasit corabia inainte sa se scufunde! ANAF va castiga procesul sa vad de unde au securistii bani sa plateasca datoriile uriase catre stat!
un h*ț,care topește cașcavalul apoi inventează un scandal și ...spală putina!
Vinu Damă, un *** uman. Bine că a plecat de la noi. "Decît cu o *** la cîştig, mai bine cu un înţelept la pagubă".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am vazutu multe,multe comenturi pe aici ca vama,negoita,rednic nu i-au tinut pe buno si pe el hamed,ba ca aia doi au vrut sa-si aduca jucatorii lor si sa-si incaseze comisioana ba ca negoita e prea zgarcit si nu a dat bani sa-i ia,pai bai baieti el hamed a ajuns la campioana belgiei cu,care o sa joace in grupele UCL pe cand bunoza o sa joace cu pescara in serie A!!!!!!!! deci despre ce vb????? si iar am mai vazut ca multi ,,cunoscatori'' deja critica venirea lui vlad munteanu pe motiv ca a retrogradat U cluj :)))))))))))))
Adio arbitraje pro.
PREA MIC COMISIONUL NU S-A PUTUT IMPARTI LA DOI ......!!!!!! AVERTIZAM CA DESI CUNOSC MULT FOTBAL CEI DOI , REDNIC SI VAMA SUNT NISTE "HIENE" LA CARE PRIMEAZA COMISIONUL LOR SI APOI CLUBUL ....!!!! LA UN MOMENT AM CREZUT CA CEI DOI O SA RENUNTE LA VECHILE OBICEIURI ....!!!!!! CREDETI CA REDNIC E MAI BUN ????? TITULARIZAREA "BIZONULUI" SI SCANDALUL CU FEUSI SUNT MASURI ANTI DINAMO .....!!!!! REPET SI ACUM ,CEA MAI BUNA SOLUTIE ERA CUPLUL PRUNEA -NAPOLI ....!!!!
Nu stiu cum dar cu Negoita nu se intelege nimeni la fel cum era cu antrenorii care plecau de la echipa ***. Cel mai tare ma tem ca va pleca si Rednic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce roata frumoasa! Cat de bine se invarte ea... Vama l-a sapat pe Stanciu , iar altul l-a sapat pe Vama. Ce-mi place! Mai vreau sa vad o data piedica aia a lui Vama asupra unui jucator (in actiune)! Ce caracter afevarat are Vama! Hihihihihi
Deja am obosit cu neacostita asts...un ***..cum a facut prostanu avere?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, dăci.... mazeta aia de hîrtie, să v-o cumpere naşii şi finii voştri *** şi plebea înstărită, că restul de " fani fcsb " se luptă să-şi păstreze virginitatea prin penitenciarele Vasluiului...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.