Alte știri din fotbal
Louis Munteanu a semnat cu noua echipă! GSP a aflat ce salariu uriaș va primi + Când face vizita medicală
0
Curățenie de iarnă la clubul din Superliga: 5 jucători sunt pe „lista neagră”
0
Amendă uriașă pentru Daniel Bîrligea! » Gigi Becali n-a glumit: Argăseală și MM Stoica au semnat pentru sancțiuni-record la FCSB
1
Cui a mulțumit Malcom Edjouma, la despărțirea de FCSB: „Am sosit copil, plec bărbat”
0
Știri din fotbal internațional
Viață de film: de la prizonier nazist de război, blondul cu ochi albaștri a ajuns erou la un club gigant! » „Sunt cel care a jucat cu gâtul rupt în finală”
0
Massimo Moratti, dezvăluiri despre Chivu: „Mereu mi-a plăcut Cristian, mai ales că ieșeam și la o țigară” » Le-a predat lecții de italiană copiilor din taberele milaneze!
0
Legendarul Roberto Carlos, operat de urgență în Brazilia
0
„Voiam să fiu chelner, am învățat fotbal printre oi!” Luka Modric a vorbit ca niciodată despre moartea bunicului, obuze și cea mai mare rană
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Capcana celui mai amplu experiment demografic: cum a modelat China o ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Un bărbat credea că iubita lui este escortă și a urmărit-o la un hotel de ...
Libertatea
va spun eu de ce o sa joace cu numarul 55 , pentru ca atatia ani are, uitativa bine la cariera lui si faceti cateva calcule nu are cum sa aiba 29 de ani poate 39
Steaua=mita oierilor=pacat de anumiti jucatori care au valoare,dar stau dupa curul lui jiji ca poate mai cade cate un cacarez...........VAI DE steaua VOASTRA,sa va conduca un cioban,va ganditi putin ca jiji e ciobanul sef,iar voi,toti suporterii=oile lui.Naspa moment!!!!!
MARE transfer !! : un mos care nici nu a jucat intro finala de Liga Campionilor secolul trecut ( sac ! ) si vine si liber de contract !! de unde ? : de la greci ! Mare vedeta :)))
corect tata cel mai bun transfer in romania din ultimi 5 ani si i se acorda o asa mica importanta.Is f bucuros ca a ales Dinamo si is sigur ca o sa fac treaba buna
juilo cesar vine la dinamo si il puneti stirea 13.daca venea la steaua prima pagina cu 20 de interviuri
Ramane de vazut daca acest transfer este sau nu o reusita. Imi doresc din tot sufletul sa fie, dar experientele facute de Dinamo cu revitalizarea unor foste glorii mai mult au esuat decat au reusit. Au fost si reusite (ex Lobant si Bratu, dar si esecuri). Problema este ca daca Moti va pleca atunci situatia ramane cam la fel. Deci ar fi de dorit ca Moti sa fie pastrat macar pana vedem daca acest Julio Cezar va reusi sa se integreze in jocul echipei.
prezentarea facuta de borcea am mai auzito acum cativa ani cand a vemit okunowo!! DOAMNE AJUTANE SA NU RETROGRADAM!
borcea cat a costat transferul asta de milioane ca steaua ia adus pe toti gratis si liberi de contract si au fiecare cate 33 de ani si le trebuie pensie din Romania
va supara adevaru ca BORCEA ADUCE DOAR PENSIONARI SI SIGUR IL VA VINDE PE MOTI.SI CE LUMEA NU STIE CA ALA NU E STADION E O GROAPA ?ECHIPA GENERALILOR E MEREU AJUTATA DE FLUIERASI NU VEDETI CEA FACUT IAR CU OTOPENIU CARE NICI TEREN NARE?
Deocamdata pare un transfer tare. Sa-l vedem in meciuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.