Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
4
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
7
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Sa-mi lasi si mie hartie igienica, ma c.c si eu pe magheru mai tarziu
Zicu este superjucator ?
app bai putulica, cand intri intr-o discutie in contradictoriu cu cineva asigura-te ca ai toate argumentele in favoarea ta.....tu doar prin faptul ca sustii o echipa cu un asa trecut mizer nu o sa ai niciodata argumentele de partea ta, realitate nu poate fi ascunsa, trecutul nu poate fi sters, oricat de multi nebuni ca tine ar fi pe acest forum!!
Oricum, Zicu e mai bun decat operatii aia de Priso si Camara care n-a jucat nimic in Romania! Si decat cel inalt, de culoare din atac, care e vai de capul lui... Din 10 executii tehnice, nimereste si el cateva! Un atacant bun ar fi marcat mult mai multe goluri din ocaziile lui.
Şi Adolf Hitler s-a numărat printre dictatorii pasionaţi de fotbal, Schalke 04 fiind, potrivit cotidianului britanic „Times“, echipa susţinută de liderul nazist. De altfel, gruparea din Gelsenkirchen A CUCERIT 6 DIN CELE 7 TITLURI ALE SALE INTRE 1934 SI 1942, perioadă în care puterea în Germania era deţinută de Hitler (cancelar al Reichului între 1933 şi 1945). După căderea Fuhrerului, Schalke a mai cucerit un singur titlu, în 1958. Si Schalke ar trebui desfiintata, asa-i?
Uite'l ma! si eu care credeam ca a murit congelat sau de gripa aviara.
Si eu pe Magheru . Pa !
Crezi ca Real Madrid e o echipa care nu merita respect pt ce inseamna in fotbal?
Dictatorul Spaniei a avut o febleţe pentru Real Madrid. Aproape jumătate (14) dintre cele 31 de titluri ale grupării madrilene sunt cucerite între 1939 şi 1975, perioadă în care Spania a fost în mâinile lui Franco. Mai mult decât atât: dictatorul a pus umărul efectiv la construirea marii echipe a „albilor“, care a cucerit, între 1955 şi 1960, primele cinci ediţii consecutive ale Cupei Campionilor Europeni. Pe „mandatul“ lui Franco, Real a mai cucerit şi a şasea Cupă a Campionilor, în 1966. Jimmy Burns povesteşte că, în timpul lui Franco,elebrul argentinian Alfredo di Stefano a ajuns forţat la Real Madrid, deşi semnase deja un contract şi cu Barcelona!
Si noi pe neamurile proaste ce se dau bucuresteni cand ei in realitate sunt de vrej din tilorman.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.